Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha a párotok (24F) ilyen oldalt kezdene el követni az instagramon?

Figyelt kérdés

[link]


Mint például ez. Ezen kívül erotikus képeket megosztó oldalakat is.


Nem vagyok féltékeny, hiszen ezek átlagos nők átlagos külsővel, nem éppen modellek (annak még jobban örülnék), viszont egyáltalán nem esik jól, hogy azt gondolta, hogy ez belefér, miközben normálisan működő párkapcsolatban él.


Fiúk válasza egyaránt érdekelne, hogy szerintük ez mivel indokolható.


24L



2021. febr. 11. 11:13
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
21%
Azzal indokolhato, hogy pasik. Pont. Osztonlenyek. Szerintem nincs olyan pasi, aki ne kovetne ilyen accokat, ha regisztralva vannak.
2021. febr. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
32%
Ilyeneket én is követek. Van barátnőm. Igazából semmi komoly.. Ribik :D Megnézem, megdugnám, de ennyi. Nem kell ezt túlgondolni.
2021. febr. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
97%
De miert nem kerdezed meg tole?
2021. febr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
37%
A kérdezonek sincs önbizalma
2021. febr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:

Kérdeztem, és elméletileg már túl vagyunk ezen a témán. Láthatóan kissé szégyellte is magát, kelletlenül érte hogy ezt felfedeztem és nem érintett engem jól a dolog. Kérés nélkül kikövette az oldalakat. A magyarázata az volt, hogy a formák tetszenek neki, és hogy fiúból van, mindegyik fiú néz ilyet. De ez nem nem magyarázza meg számomra azt, hogy miért nem volt rám tekintettel mikor megnyomta a követést.

Az teljesen elfogadható, hogy ha az ember ilyen oldalba fut, még lányként is kíváncsi a képekre, megnéz egy-két jobb nőt. Megérteném, hogy az ilyesmi érdekli, hiszen férfiből van. Inkább az zavar, hogy követni kezdte, hogy naponta ilyesmibe fusson bele, miközben ugyanazon a platformon beszélgetünk is néha, küldünk képeket és videókat.


Én nehezen tudom ezen a témán túltenni magam, mert folyton az jár az eszemben hogy amióta együtt vagyunk (1 éve) ő ilyesmit folyamatosan nézett. Tiszteletlennek érzem velem szemben. Ráadásul olyan igénytelenek ezek a nők, egyrészt kiábrándító is, hogy neki ez tetszik.

2021. febr. 11. 11:26
 6/60 anonim ***** válasza:
28%
Azzal indokolható hogy kurv4 jó csajok vannak ott. :O
2021. febr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
67%
Ja igen, ha ezek szerinted átlagos csajok akkor elég durván alábecsülöd őket. Ezekért a csajokért bármelyik férfi a fél karját adná.
2021. febr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
18%

Ha valaki parkapcsolatba megy bele, elfogadja azt, hogy a ferfiak ilyenek. Nem csak megnezi oket, meg is dugna oket, mert az evolucio soran ok kicsit lemaradtak a nokhoz kepest ilyen teren. Ez szimpla biologia, nagyon mit kezdeni nem tudsz vele. Meg lehet rajta sertodni neked is, meg a pasiknak is, ha olvassak a kommentem, de ez van.

Rengeteget, de tenyleg rengeteget olvastam es tanultam a biologia minden temajaban, hiszen biomernok leszek fel even belul.

2021. febr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
93%
Ne általánosítsunk, mert nem mindenki ilyen. Én mondjuk nem vagyok féltékeny olyan dolgokra, hogy a párom megnéz valakit, az sem különösebben zavarna, ha követne ilyen oldalakat.
2021. febr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
87%
Lányként mondom, hogy semmi baj nincs ezzel. Én is követek helyes színészeket, énekeseket és modelleket(férfiakat és nőket egyaránt) akkor is ha párkapcsolatban vagyok. Ettől függetlenül nem ezekkel az emberekkel vagyok együtt hanem a párommal.
2021. febr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!