Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gyakori a "nincs ló, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyakori a "nincs ló, a szamár is megteszi" mentalitás?

Figyelt kérdés

Ti sem tudjátok mire vélni az ilyen felfogást? Az ismeretségi körömben nem egyszer látom, hogy valaki mindennek lehordja a párját a háta mögött, de váltani nem mer, hanem inkább benne marad egy langyos kapcsolatban. Én úgy gondolom, hogy nem kötelező egy rossz kapcsolatban ragadni, ha végképp nem működik, inkább lépjünk ki belőle. A társas magánynál rosszabb nincs. Inkább egyedül, mint egy rossz kapcsolatban!


Ti hogyan gondoljátok?



2021. febr. 11. 21:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/105 anonim ***** válasza:
97%
Én is úgy gondolom mint te, de sokan társfüggők és úgy érzik muszáj tartozniuk valakihez, nem veszik észre mennyire mérgező kapcsolatban élnek. Szomorú ezt látni. :( Mindenkinek lépnie kéne ebből a helyzetből, de ez nem ilyen fekete-fehér sajnos. Nem látunk bele az életükbe, nem ítélkezem. Csak rossz látni ezt.
2021. febr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/105 anonim ***** válasza:
97%
A lakbér nagy úr, és nem mindig tudja az ember egyedül fizetni.
2021. febr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/105 anonim ***** válasza:
98%
Mert sok ember kapcsolatfüggő.
2021. febr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/105 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én sem szeretek ítélkezni, félreértés ne essék, csak nem tudom mire vélni a társfüggőséget. Egy talpraesett, leleményes ember egyedül is megáll a lábán.
2021. febr. 11. 21:16
 5/105 anonim ***** válasza:
21%

Sztem a barataidat kene megvaloagsd, elvileg sokat elarul egy emberrol az hogy milyen barati vannak...


Johetsz a mesekkel hogy te milyen ugyes es mas vagy...

2021. febr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/105 anonim ***** válasza:
16%

#5 Van benne valami, de a tisztelt kerdezo ismerettsegi korrol beszelt, nem baratokrol.


Amugy meg ferfikent jobb a rossz punci, mint a semmilyen. Nokent meg jobb, ha vesz valaki viragot, mintha nem.

2021. febr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/105 A kérdező kommentje:

Ismerősökről van szó, nem közeli barátokról. A közeli barátok, akiket már évek óta ismerek, boldog párkapcsolatban élnek, ők nem pocskondiázzák a szerelmüket az illető háta mögött.


Azért köszönöm a válaszokat!

2021. febr. 11. 21:29
 8/105 anonim ***** válasza:
81%

Több okot is tudok neked mondani, mért vagyok egy langyos kapcsolatban aminek tudom, hogy nincs jövője.

1. anyagi gondok egy saját albérlet +50.000Ft-tal többe kerülne havonta

2. van szex ami jó

3. ha egyedül lennék egy saját albérletben akkor egész nap a társkeresőt nyomnám, hogy szexpartnert keresek magamnak így rengeteg időt értelmetlen dologgal töltenék

2021. febr. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/105 anonim ***** válasza:
94%
Én is úgy gondolom mint te. Ezt általában azok csinálják, akik nincsenek megelégedve önmagukkal és félnek hogy nem találnak mást. De én ha nem szeretném az adott srácot akkor nem tudnám elviselni. Amikor nem volt barátom, akkor sem azért nem volt, mert senki se akart velem lenni, csak nekem akkor éppen egyedül jobb volt. Volt időm átgondolni, hogy mire is lenne szükségem egy kapcsolatban és mire nem. Rossz egyedül lenni, főleg ha minden barátnőd boldog évek óta, de utólag visszagondolva megéri, mert addig is tudsz erősödni lelkileg.
2021. febr. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/105 anonim ***** válasza:
98%
Lakhatás. Szerintem ez van minden mögött. Egyre jobban látom. Nem csak az albérletet nehéz egyedül fenntartani, hanem a saját házat/lakást is.
2021. febr. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!