Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lázas betegen üvölt velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lázas betegen üvölt velem a párom?

Figyelt kérdés

Van egy kislányunk, 8 hónapos. Tegnap estére felment a lázam, 38.8. Ráz a hideg. Azóta se nagyon megy le, gyógyszerrel sem. Tartok töle hogy covid, így elbarikádoztam magam tölük, amíg nem tesztelnek vagy jobban nem leszek. A barátnöm azóta üvölt velem, hogy én azért játszom meg a beteget és magamat lázasítottam be, hogy ne kelljen ma a gyerekkel lennem és jól szórakozzak egész nap. A tabletet elöbb vitte el tölem, mert hogy nem fogok filmezgetni és szórakozni míg ö gyereket nevel. Azt mondja más lázasan is odateszi magát. Most kiabálta be, hogy a telefonomnak is “búcsút mondhatok” mert nem fogok internetezgetni gyereknevelés helyett. A vezetékes wifit már ki is húzta (van mobilnetem).

Minden nap törödök a lányommal! Legalább 4-5 órát. Aludni sem hagy most, direkt felébresztett.

Mennyire normális ez? Más férfi tényleg lázasan is mindent csinál? Én vagyok csak ilyen béna? Hogy kéne viselkednem?


2021. febr. 12. 09:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
22%

Kellett neked megnősülni.

Szerencsére el tudsz válni bármikor.

Férfiaknak pedig legyen ez intő példa.

Lássátok be: nincs szükségünk rá, hogy a nők idiótaságait elviseljük egy együttéléses kapcsolatban, anélkül is kaphatunk pinát.

2021. febr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
12%

7-es vagyok

persze nem buli nem is azt mondtam

kapásból bármi van covid ez annyira unalmas már nekem mindenki valaki köhög kapásból mint ha bombát akarna robbantani úgy néznek rá.

Köhögjön nem azt jelenti hogy én is vagy a másik is elkapja

szerintem ez a félelem mmeg hogy jaj covid nagyobb kárt tesz föleg az emberi kapcsolatokba mint maga a vírus

2021. febr. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
69%
Hogy tudtál egy ilyen házisárkányt elvenni feleségül? Nem igaz, hogy ennek nincsenek előjelei.
2021. febr. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
79%

Hát nem tudom mit érez a feleséged, de én levest meg teát főzök, ha beteg a baràtom. Boltba megyek kekszért meg gyógyszerért és ápolgatom. Persze én szeretem a barátomat.

Nyilvánvaló, hogy nem szeret és nem tisztel, csak a pénzt látja benned meg a napi 4 óra gyerekmentes időt. Én elválnék, de te úgysem fogsz, valakit ez a csicskaság éltet...Én már azt sem viselném el, hogy rágalmaz, hohy biztos felmelegítettem magamat és igazából nem is vagyok lázas...

2021. febr. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki lázas, akkor nem csak a teste melegszik fel, hanem látszik is rajta hogy nincs jól.
2021. febr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
15%
Hat figyelj, ezt csak te es csakis te koszonheted magadnak. Biztos voltak jelek mar az elejen hogy ez lesz, megis gyereket szultel neki. Majd ha aal masodik gyereket csinalod probalj meg normalis ferfit talalni
2021. febr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
66%
Nem a főnököd vagy az anyád, hogy parancsolgasson neked és tiltson. Lázas beteg vagy jól teszed ha elkülöníted magad és pihensz. Őrület :( rossz társ az ilyen
2021. febr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
83%

Most ő a társad, vagy az anyád?

Tudod mikor venné el tőlem a tabletet, vagy a telefonom, ha 5 éves lennék, de akkor valószínű, az anyám lenne, és ez elfogadható.

2021. febr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
39%
Ha ezt nézi ki belőled és így reagál, valószínűleg tényleg semmit nem csináltál otthon.
2021. febr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
77%
En is erre gondoltam rogton, hogy nyilvanvaloan nem ez az elso eset, hogy egyedul hagyod a gyerekkel kifogasokra hivatkozva. Most neked lenne igazad, de mar nem hisz neked.
2021. febr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!