Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Lefeküdtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Lefeküdtem többször a pasimmal úgy hogy nem tudtam hogy hív fertőzött. Teljesen össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés
A pasim 2 hónap után mondta el hogy hív fertőzött, azért ez nem egy eltitkolható dolog szerintem, minimum az első szex előtt el kéne mondani. Csak gumiban csináltuk (és nem szoptam le, mert nem hagyta), de akkor is teljesen ki vagyok borulva, dokihoz már bejelentkeztem, elvileg a nők fogékonyabbak rá. Elvesztettem irányába a bizalmamat és nem biztos hogy vele akarok maradni. Mit tegyek, kérlek segítsetek?! 25N

2021. febr. 12. 10:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%
Én pusztán a hazudozása miatt szakítanék. Oké, nem akarta hogy ez elijesszen, de basszus! Ilyet nem titkolunk, főleg ha hosszú távra tervez az ember.
2021. febr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%
Szakítanék vele, ilyet eltitkolni elég nagy szemétség.. elvileg ha óvszert használtatok és sehogy máshogy nem érintkeztél vele, akkor nem kaptad el, de én is aggódnék.
2021. febr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%

Azonnali kuka nyilván, ilyennel nem lehet titkolózni. Veszélyeztette az életed konkrétan.


Majd a dokinál kiderül mi a többi helyzet, az egészségeddel foglalkozz.

2021. febr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
40%

HA gumival szexeltetek, akkor nem lesz semmi bajod. A HIV nemi váladékok és vér útján terjed, a gumi pont azért jó, mert nem érintkeznek a váladékok. A mostani gyógyszerekkel egyébként is lecsökkenthető annyira a vírusszám, hogy gyakorlatilag 0 és nem fertőz az egyén, persze folyamatos orvosi monitorozás szükséges. Ha nem bízol benne, és minden szex után ennyire kiborulnál ne is maradj vele, egyikőtöknek se lenne jó.

Abban egyetértek, hogy illett volna az elején elmondania, hogy dönthess akarsz-e így is vele lenni. De még ma is baromi sok az előítélet a HIV pozitív emberekkel szemben (nézd meg te is mennyire kiborultál ahelyett, hogy utánanézel és vele beszélsz), megértem hogy már túl lehet jópár csalódáson.

2021. febr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
93%
5-ös minden jól leírt, amit akartam, hiv+osoknak nincs saját társkeresője?
2021. febr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Utána is néztem pluszba, de mindegy is, nem szeretnék beteg lenni, és majd hívfertőzött gyerekeket szülni (úgy is megkapják valamikor, terhesség, szülés, szoptatás). Te ebben a helyzetben megcsókolnál egy igazoltan COVID pozitív embert? Nyilván nem, mert nem akarsz beteg lenni. Én szem szeretnék hívfertőzött lenni!
2021. febr. 12. 10:30
 7/28 A kérdező kommentje:
*sem
2021. febr. 12. 10:31
 8/28 anonim ***** válasza:
36%

5-ös vagyok

Akkor nem is értem a kérdést. Azt írod nem tudod mit tegyél, ha ennyire félsz egyértelműen szakíts vele. Menj el orvoshoz (ne most, várd meg a szükséges időt, elvégre gondolom ha utánaolvastál akkor már tudod, hogy nem azonnal mutatható ki a fertőzés). De szerintem nyugodj le kicsit, óvszerral védekeztetek, nem is volt orál se, gondolom gyógyszereit is szedi rendesen, gyakorlatilag 0 az esélye, hogy megfertőződj.

Egyébként nem, nem kapja meg a gyerek a terhesség, szülés, szoptatás során ha az ember nem hanyagolja el az orvoshoz járást.


Szakíts vele, egyértelműen.

2021. febr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
57%
Szakíts, jelentsd fel, teszt.
2021. febr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
45%

A mai gyógyszerekkel teljesen kordában lehet tartani. Annyira alacsonyan lehet tartani a vírus számot a szervezetben, hogy nem fertőz az illető és a születendő gyerek sem kapja el.


De ezt a múltkor még tudtad, mert nem olyan rég már olvastam ezt a kérdést.

2021. febr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!