Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Lefeküdtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Lefeküdtem többször a pasimmal úgy hogy nem tudtam hogy hív fertőzött. Teljesen össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés
A pasim 2 hónap után mondta el hogy hív fertőzött, azért ez nem egy eltitkolható dolog szerintem, minimum az első szex előtt el kéne mondani. Csak gumiban csináltuk (és nem szoptam le, mert nem hagyta), de akkor is teljesen ki vagyok borulva, dokihoz már bejelentkeztem, elvileg a nők fogékonyabbak rá. Elvesztettem irányába a bizalmamat és nem biztos hogy vele akarok maradni. Mit tegyek, kérlek segítsetek?! 25N

2021. febr. 12. 10:13
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ez kamu. Nincs az a birka aki miután megtudta hogy a pasi HIV pozitív nem tapossa ki a belét és nem jelenti fel. Ehelyett ide jön kérdést írni. Ha mégis igaz és pozitív vagy akkor egész életedben orvosi felügyelet alá szorultsz és az èletben nem lesz olyan pasi aki szóba áll veled.
2021. febr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom szegény fickót, baromi nehéz lehet párt találni így.


DE!


A másik félnek joga van ahhoz, hogy eldöntse, bevállalja-e ezt a kockázatot. El kellett volna mondania az első szex előtt.

2021. febr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem kamu, mindenképpen jelentsd fel. Olyan szintű visszaélés ez, hogy bőven börtönt érdemelne érte.
2021. febr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
83%

Nyugodtan fel is jelentheted!!!

Amugy, ha vedekeztetek gumival, elvileg nem lehet bajod. Csokolozni csokoloztatok? Ugy elvileg el lehet kapni sajnos. (Ha verzik az ínyed)

2021. febr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Ha szex volt, nyilván csókolóztunk.
2021. febr. 12. 12:01
 16/28 anonim ***** válasza:
19%

Kérdezem a lepontozókat, hogy mi nem tetszik? :)

#10

2021. febr. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is jelentsd fel. Remélem te megúszod, de később másra is veszélyt jelenthet,akinek ugyanúgy nem szól.
2021. febr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Ez NAGYON szemét dolog!


Első szeretkezés előtt el kellett volna mondani LEGKÉSŐBB!


Nem kérdés, veszélyeztet téged, sunyi, gyáva alak, nem hagy dönteni, ilyennel nem vagyunk kapcsolatban más téren is elő fog jönni.

2021. febr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
23%
Nyilván szemét dolog, viszont azért nem hagyta a szopást, mert azzal simán elkaphatod, feltéve ha sebes a szád. Viszont gumiban hogyha nem érintkezel a benne lévő cuccal és ő sem érintkezik vele majd adja át neked valahogy, tuti nem kapod el. Egyszóval szemétség nem elmondania de azon kívül hogy lefeküdt veled megtette amit tud, hogy ne kapd el. Beszéld meg vele.
2021. febr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a nemi váladékaitok nem érintkeztek (biztos ez? Előváladékban is lehet), simán lehetsz fertőzött, elé, hogyha csókoloztok és van egy seb a szádon, vagy a véretek érintkezett egy seb miatt.
2021. febr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!