Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kitöröltèk a posztot a faceboo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitöröltèk a posztot a facebookról vagy a pàrom hazudik?

Figyelt kérdés

Megjelent a facebookomon az èrtesìtèsek között, hogy megosztott valamit, aztàn mielőtt meg tudtam volna nyitni eltűnt.


Ő azt mondja töröltèk az eredeti posztot. Szerintetek mit jelent?


1. Igazat mond ès tènyleg töröltèk a tartalmat? (de ebben az esetben nem kellene, hogy kiìrja, hogy a tartalmat törőltèk vagy hasonlòt?)


2. Megosztotta, aztàn meg àtàllìtotta a làthatòsàgàt, hogy èn ne tudjam megnèzni. Azaz titkolni akarja előttem.


Szerintetek melyik az igaz?



#Facebook #poszt törlès #poszt közzètètele
2021. febr. 12. 12:00
 1/7 A kérdező kommentje:

Mèg mielőtt tàmadnàtok a kèrdès miatt. Friss a kapcsolat ès nem sokat tudok ròla, csak annyit amennyit elmondott. Ès a neten ismertem meg. Szòval ezèrt èrdekel a kèrdès.


Remèlem valaki meg tudja vàlaszolni.

2021. febr. 12. 12:27
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az, hogy kitörölte.
2021. febr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Most ez miért baj, ha esetleg törölt valamit, vagy tiltották? Nem értem ezzel mi a gondod. Kifejtenéd, hogy miért nem hiszel neki?
2021. febr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert friss a kapcsolat ès ràadàsul messze vagyunk egymàstòl. Neten ismerkedtünk meg. Csak szeretnèm tudni, hogy megbìzható-e vagy rejteget dolgokat. Egyelőre csak az online felületről tudok informàlódni.
2021. febr. 12. 13:43
 5/7 A kérdező kommentje:

Lehet nehèz a kèrdèsem, kevesen tudjàk rà a vàlaszt.

:-(

2021. febr. 12. 13:44
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Ilyesmikkel ne foglalkozz, mert csak magadnak ártasz vele, és a végén már minden gyanus lesz.

Úgy állj hozzá, hogy megbízol benne.

2021. febr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
39%
Nem attól törik meg a bizalom, hogy kitörölt e egy posztot vagy sem. Te nem bízol benne, és ez már most látszik. És ezt nem lehet friss kapcsolatra fogni. Egyébként inkább az a valószínű, hogyő maga törölte a megosztást, nem előled rejtegeti. Lehet megosztotta, de aztán rájött hogy nem jó ötlet, vagy csak véletlenül osztotta meg és aztán törölte a saját bejegyzését. Én is csinálok ilyet néha véletlenül, és nincs semmi titkolnivalóm.
2021. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!