Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbánt a párotok,majd ő lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbánt a párotok,majd ő lesz mèrges amiért ezt nehezen emèsztitek meg. Mit tesztek?

Figyelt kérdés

7ève vagyok a párommal. Pár napja sikerült rendesen megbántania, egy olyan dologban amit règebb már többször megbeszèltünk, talált egy kiskaput és kijátszotta a hátam mögött. Mikor rájöttem, először azzal mentegetőzött, hogy nem gondolta, hogy engem ez annyira zavar és hülye volt.

Hajszálon múlott,hogy ne küldjem el és szakitsak, vagy legalább szüneteljünk. Könyörgött, hogy nem akar nélkülem èlni, itt marad stb és megbocsájtottam, mert szeretem ès alapvetően jó a kapcsolatunk.


De én valahogy ha meg is bocsátok, nehezen tudom elfelejteni a dolgot. Sokszor eszembe jut és rossz èrzès, mintha facsarná a lelkem,nem tudok jobb szót.

Ma is odabújtam ès egyáltalán nem veszekedve felhoztam a tèmát és mondtam, hogy többször eszembe jut. Csak egy kis nyugtatásra lett volna szükségem, ő erre még átment pszichopatába. Elkezdett kiabálni, hogy ő már elmagyarázta, nem fogja újra és újra ugyanazt kezdeni, tök jól elvolt èn meg folyton kezdem.


Ti hogy vagytok ezzel? Ki a hibás itt?

26n


2021. febr. 14. 00:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem is van ezzel tapasztalatom.

Az exem nagyon könnyen túllépett mindenen, és tőlem is ugyanezt várta el, csakhogy én ennek pont az ellentettje vagyok és az, hogy ennyire nem érdekelte még olaj volt a tűzre. Vele sem lehetett megbeszélni, ő azt a taktikát alkalmazta hogy mindent rám hagyott, nekem van, igazam jól van, csak fogjam már be. Eleinte be is dőltem neki, azt hittem sikerült változnia, fejlődnie. De nem, amikor újra és újra megtette amivel megbántott rá kellett jönnöm, hogy csak a szerelem vakított el meg a naivságom őt meg baromira nem érdekli hogy mit érzek. Én nem tudtam ezzel együtt élni és igazából nem is kell. Tisztelet, figyelem, megértés, alap dolgok.

2021. febr. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Épp tegnap előtt volt ilyen szitu a férjemmel. Higgadtan mondtam neki hogy jó, hagyjuk, nem érdekel, lépjünk tovább. Kint aludtam a nappaliba, másnap bocsánatot kért. Elfogadtam, de már nem érint meg hogy őszinte legyek. Mondjuk a mi esetünk más, mi már nem vagyunk szerelmesek, csak lakó- és szülőtársak.
2021. febr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Engem mondjuk a kérdés arra emlékeztetett, amikor a férjem nem hordja a maszkot, meg leveszi barátoknál, miközben a barátja rengeteg emberrel találkozik (minden nap igyekszik elmenni valahova bulizni/kirándulni/társasozni), a nagyszüleimet meg rendszeresen látogatjuk.


Amúgy azt gondolom, hogy nem érti, hogy neked miért fontos és csak úgy érzi korlátozod és ez idegesíti...

2021. febr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mindketten hibásak vagytok. Ő kicsit jobban.
2021. febr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!