Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne görcsöljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne görcsöljek rá?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Úgy kb. fél éve megismertem egy lányt, aki teljesen magába bolondított. Volt 2018-2020-ig egy 2 éves kapcsolatom, de miután annak vége lett, úgy éreztem, hogy soha senki, és semmi nem fog érdekelni, pedig én vetettem véget a kapcsolatnak. Utána jöttek-mentek a nők, és egyiknél sem éreztem semmit. Találkoztam a mostani "párommal", és minden megváltozott. Annyira beleszerettem, hogy semmi másra nem tudok gondolni, és betegesen ragaszkodom hozzá. Sajnos jelenleg ez távkapcsolat, és havonta 1 hetet tudunk együtt tölteni. Tényleg annyira betegesen beleszerettem, hogy én már most folyamatosan azzal "zaklatom", hogy biztosan elakarom venni feleségül, költözzön hozzám, mert nem bírok nélküle ki heteket... Amikor együtt vagyunk, minden tökéletes neki is, de amint külön válunk, ilyen "kibírhatatlanná" válok, és kételkedem mindig, hogy elég jó vagyok-e neki, és biztosan akarja-e ezt. Ezzel sajnos akaratomon kívül, de felidegesítem. Tartok attól, ha ez így folytatódik, megunja, és közli, hogy vége. Ő is tisztában van vele, hogyha egymás mellett vagyunk, akkor minden a legjobb, mert akkor nem ennyire betegesen ragaszkodom hozzá, de sokat törődöm vele, és mindent megteszek azért, hogy boldog legyen.


Mit tudnék tenni, hogy ne tegyem ezt, míg távol van? Sajnos ő még egyetemen tanul, így nem tud ide költözni...


Mióta véget ért a 2 éves kapcsolatom, azóta nem tudok szinte senkiben sem bízni, és benne is kételkedem, pedig nem nagyon ad rá okot.


Bocsánat, hogy hosszúra sikerült, a hasznos tanácsokat pedig előre is köszönöm.


Ui: 27F, 24N


2021. febr. 14. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nos szerintem ez a te belsődből fakad

Szereted önmagad? Tisztába vagy azzal teged is mennyire szeret a párod?

Ha alacsony az önértékelésed megertem hogy kibirhattalan leszel amint elmegy

Csak próbálj meg lazítani es hidd el ha nem csinalod ezt akkor Semmi probléma nem lesz.

Ezt csak magad tudod szabályozni es ha szereted megteszed erte. Hidd el eszre fogja venni hogy mennyit fejlődtél

2021. febr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz ez jó! Először biztos cukinak tartja meg stb. de hosszútávon az őrületbe fogod kergetni ezekkel és másik palit fog találni. Azért beszélek erről ilyen biztosan, mert én is voltam ugyanilyen helyzetben, mint te. Hagyj neki teret, ne hívogasd folyton, ha nem vagytok együtt. Próbáld lefoglalni magad valamivel, amíg nem vagy vele. Hagyd, hogy te is hiányozhass neki. Tudom, hogy az agyad pont az ellenkezőjét sugallja annak, mint amit most mondok, de így sokkal jobban vonzódik majd hozzád meglátod!
2021. febr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az érzeseidet nem nyomhatod el,csak úgy parancsszóra..Lehet itt okoskodni,meg mondani,hogy ne tedd!De,ez így nem működik láthatóan, hisz te jómagad is tudod,hogy ez nem jó,és mégsem tudod megváltoztatni.


Esetleg bevethetsz praktikákat,ami segíthet.

Pld lekötöd az idődet.Törekedj arra,hogy minél kevesebb időd maradjon agyalni,meg elmélkedni.Állandóan csinálj valamit.Hobbi,sport,munka stb..Probáld ki,hogy szinte este már alig várd,hogy letedd a fejed,hulla fáradtan.

Aztán a másik opció az,hogy valahogy csikarj ki magadból +2-3napot,mikor talalkoztok.Én nem tudom milyen akadályok vannak,de meg kéne találnotok a módját.

És 3 sorban probálj meg egy kicsit olyan "nemtöródöm"stilust felvenni.

"Szia kicsim!Most csak pár szót tudunk beszélni,mert..."

Ha nagyon ráakaszkodsz,akkor megfojtod!!

Neki le van kötve az ideje az egyetemmel,neked nem annyira,tehát ő más pozicióbol éli ezt meg,mint te.

És egy idő után ez teher lesz a számára.

2021. febr. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!