Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden csaj alkalmazásban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden csaj alkalmazásban vezeti a vérzését, a szexet meg mindent?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek van valami női naptára. Benne van a vérzése, annak a tünetei, a szexek, napra, időpontra pontosan, gumi/nem gumi, hány orgazmusa volt. Maszturbálás is benne van, meg a súlyát, a bevett gyógyszereket, a hangulatát, mindent ír. Komolyan van még ilyen nő? Ja és titkolja...

Mondjuk kb minden napra írt be masztit, ami biztos nincs így...



2021. febr. 14. 23:21
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
81%

A menzeszt persze, hiszen egyrészt segít kiszámolni, mikor lesz a következő (és az applikáció értesít is róla), másrészt az orvosnál is mindig megkérdezik. Arra is segít rávilágítani, ha pl. nagyon rendszertelen. Néha a tüneteket is beírom.

Annak is lehet haszna, ha beírja valaki a szexet, és hogy mikor nem védekezett stb.

A gyógyszereket se árt számon tartani, ha rendszeresen kell szedni.

A masztinak szerintem semmi értelme, ezt a részt nem értem.

A hangulatot pedig rengetegen vezetik, de inkább bullet journaling keretében, ez nagyon népszerű mostanság. :D

Egyszóval: ez normális. Te meg ne kutass a privát appjaiban, ha szándékosan nem is beszèl róla nyíltan!

2021. febr. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
18%

"Mondjuk kb minden napra írt be masztit, ami biztos nincs így..."

:DD



Letoltottem egyszer egy ilyen appot csak hogy mikor van a peteresem de sose nyitottam meg:D amikor megjon neha felirom valahova az asztalra hat igen en nem vagyok preciz

2021. febr. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
75%

Mindig vedekezzetek gumival!!!


Lathatoan nem akar gyereket,azert vezeti. Vagy nagyon akar es azert. De ez kevesbe valoszinu.


Minden szexhez gumi kell.

2021. febr. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
85%
Masztit nem, minek. De vérzést, szexet, tüneteket igen.
2021. febr. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
21%

Nem

Még a menstruációt sem vezetem, mert ahhoz is lusta vagyok.

2021. febr. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
82%

Én is alkalmazásban vezetem a menstruációmat (mikor jön meg, meddig tart, milyen erős a vérzés, milyen tüneteim vannak), a hangulatomat is csak ezekre a napokra jelölöm be, ezenkívül csak a szexet vezetem még, persze a védekezéssel és orgazmussal együtt.

Masztit nem vezetem. :)

És a párom tud a naptár appról, de különösebben nem érdekli. :D

2021. febr. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
65%

Azért ez nem egy olyan nagy misztikum és igen van aki vezeti.

Elég sokmindent lelehet szűrni ezekből az adatokból, ha valaki rendszeresen veszi a fáradságot, hogy írkáljon bele.

Nekem már sajnos van hormonproblémám, de eléggé figyelek a testemre ezen adatok alapján, hogy mi jó neki és nagyjából beválik.

Esetleg a családjában volt valami betegség és igyekszik figyelni magára vagy úgy érzi valami nem klappol, de nem tudja, hogy mi az.

Fontos az egészség és az igényesség.

A mindennapi maszti pedig rád nézve ciki. Amikor nekem megnőtt a szexuális étvágyam, akkor a pasimmal foglalkoztam többnyire.

2021. febr. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
70%

Menzeszt vezetem, mert mindig elfelejtenem mikor jon meg, igy meg emlekeztet ra. Tuneteket nem irok, mert hal istennek nincs semmilyen, ugyanugy vagyok mindig mint masik napokon.

Szexet meg nem vezetem, mert mindig vedekezunk, de ha egyszer babaprojektbe vagnank nem tartom kizartnak hogy elkezdenem irni, hogy kesobb lassam pontosan mikor tortenhetett meg, de ez meg nagyon messze van.

2021. febr. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
6%

Ez necces. A menstruáció vezetése hasznos, aszexuális életet még megérteném ha gyeteket tervez az ember de ez?


Ez kb. olyan mint az a pasi aki egy csajrol mindent de mindent vezetett mikor lepett be miket posztol hol van es hogy mi ifaz abbol egy naploba es a sajat erzeseit is vele kapcsolatban. Brrrr!

2021. febr. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
9%
* a szexuális életet
2021. febr. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!