Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden csaj alkalmazásban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden csaj alkalmazásban vezeti a vérzését, a szexet meg mindent?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek van valami női naptára. Benne van a vérzése, annak a tünetei, a szexek, napra, időpontra pontosan, gumi/nem gumi, hány orgazmusa volt. Maszturbálás is benne van, meg a súlyát, a bevett gyógyszereket, a hangulatát, mindent ír. Komolyan van még ilyen nő? Ja és titkolja...

Mondjuk kb minden napra írt be masztit, ami biztos nincs így...



2021. febr. 14. 23:21
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
7%
* gyereket tervez
2021. febr. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
7%
* mi igaz abból
2021. febr. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
93%

A masztit leszámítva én is így vezetem. A menzeszt nyilván követem az appban, nagyon hasznos, értesítést küld, előre kiszámolja, mikor várható a következő, írja a peteérés valószínű időpontját, stb. Amikor a babával próbálkoztunk, az együttléteket is követtem, meg amikor voltak valami különleges tüneteim, akkor azokat is vezettem. Amíg nem kezdünk el próbálkozni a következő babával, addig szerintem csak a menzeszt fogom írni megint.

A barátnőd nagyon alapos, szerintem nem gáz ez, hogy így vezeti magáról a dolgokat. Sok mindent megtudhat utólag, hogy mi miért volt, pl a bevett gyógyszereknek van-e hatása a súlyára, a libidójára, hangulatára, stb. Plusz visszanézheti, hogy igen, ezt ma elfelejtettem bevenni, akkor most gyorsan pótolom. Szerintem ezzel nincs baj.

Azzal van baj, hogy te kutakodsz utána, miközben ő nyilvánvalóan szeretné ezt diszkréten kezelni. Hadd vezesse már úgy a dolgait a saját telefonjába, ahogyan azt ő akarja, nehogy már ezért cikizve legyen szerencsétlen.

2021. febr. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
62%

Én azért vezetem a szexet napra pontosan, mert minden év végén összesítjük az átszexelt napokat a párommal :D

Plusz ha esetleg jönne a baba, akkor napra pontosan tudnánk.

2021. febr. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
80%
Menzeszt mindig írtam a sima naptárba, azóta leszedtem hasonlót én is. Ugyanazt vezetem benne, plusz az együttléteket. A masztinak én se látom értelmét, a többinek igen.
2021. febr. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
81%
24,tudnátok napra esetleg, de az orvos azt nem fogadja el ha közlöd hogy te tudod melyik nap fogant, tapasztalat😃
2021. febr. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
#26 Azért, mert terhességnél egységesen mindig a legutolsó menzesz 1. napját számítják. Viszont ők maguk, saját maguk kedvéért kiszámíthatják, mikor is fogant a baba. :)
2021. febr. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
11%
Semmit sem vezetek, pláne nem applikációkban.
2021. febr. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
79%

"Azért, mert terhességnél egységesen mindig a legutolsó menzesz 1. napját számítják."


Ezt olvastam, totál kiakasztott. Ha tegyük fel, egy hónapban csak egyszer szexelt a pár, tehát a csoda kivételével minden tény azt állítja, hogy akkor fogant, akkor sem fogadják el?

2021. febr. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is van alkalmazásom. :D de a szexet meg ilyeneket nem vezetek benne, mert minek.

Viszont hasznos, ha szól előtte, hogy mikor fog megjönni, mert én simán elfelejtem.

2021. febr. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!