Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden csaj alkalmazásban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden csaj alkalmazásban vezeti a vérzését, a szexet meg mindent?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek van valami női naptára. Benne van a vérzése, annak a tünetei, a szexek, napra, időpontra pontosan, gumi/nem gumi, hány orgazmusa volt. Maszturbálás is benne van, meg a súlyát, a bevett gyógyszereket, a hangulatát, mindent ír. Komolyan van még ilyen nő? Ja és titkolja...

Mondjuk kb minden napra írt be masztit, ami biztos nincs így...



2021. febr. 14. 23:21
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
75%
#29 nem, mert a fogantatás lehet, hogy abból a konkrét együttlétből történt meg, de nem tudni, hogy még aznap vagy 5 nappal később, ha esetleg akkor volt az ovuláció. De ez bele van kalkulálva a terhességi hetek számításába, nyilván az utolsó menstruáció első napján még tudja mindenki, hogy nem terhes a nő, elvégre ezért menstruál, viszont az az új ciklus első napja, amit biztosan tudni lehet, a kimaradt menstruáció napját viszont csak tippelni lehet, hiszen ugye nem jött meg, honnan tudhatnád, hogy pont abban a hónapban véletlenül nem csúszott volna-e 1-2 napot. Szóval érted, a biztos adatokból számolnak, nem abból, amit tippelni tud az ember.
2021. febr. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
60%

Hát de pont ez az, ez nem tipp. Plusz akinek nagyon rendszertelen a menzesze?


Nekem mindig úgy tűnt, hogy direkt le akarnak beszélni ezzel az abortuszról. Minél hamarabb érd el a 12 hetet, hát hozzáadunk párat.

2021. febr. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
69%

#32 de az tipp, hogy maga a megtermékenyítés mikor történt. Mert a petesejt a ciklus 11. napjától a 16.-ig bármikor kiszabadulhat, ha ti a ciklus 12. napján voltatok együtt, nem tudhatod, hogy előző nap már volt egy érett petesejted, és akkor egyből megtörtént a megtermékenyülés, vagy csak 4 nappal később szabadult ki, és akkor a már ott várakozó spermiumok közül ért célba valamelyik. És ez pont a rendszertelen menzesz miatt könnyebbség, ha nagyon hosszúak a ciklusaid, akkor az ultrahangokon hozzáigazítanak utólag a hetekhez, de amúgy pont emiatt könnyű kiszámolni, hogy kb hány hetes terhességről beszélünk.


Amúgy lehet, hogy neked is igazad van az abortusszal, de attól még szerintem tényleg ezen alapul a dolog, hogy nem tudni biztosan sosem a peteérés pontos időpontját és a fogantatás pillanatát is csak becsülni lehet.

2021. febr. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
64%
Én is vezetem applikációban évek óta, nagyon hasznos.
2021. febr. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
79%

Én eddig naptárban vezettem, most hallok először applikációról. Le is töltöttem, bár, hogy mihez fog kezdeni az én rendszertelen havibajommal, azt nem tudom. :D Egyébként nyilván kell is, mert az orvos is kérdezi, ha úgy van.

Egyébként a szex vezetését is még értem, na, de a masztit? Ez már túlzás.

2021. febr. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 Sunshinedoll ***** válasza:
87%
A ciklusomat én is vezetem, de szerintem a legtöbb ember, akinek van menstruációja, az szokta vezetni, ha nem is feltétlen alkalmazásban, akkor naptárban vagy fejben.
2021. febr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor gáz, ha be van x-elve a szex, de Te éppp külföldön voltál. :D
2021. febr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
0%
Nah a sok okoska mindenkit lepontozott akinek nem kell egy total felesleges helyfogo applikacio ahhoz hogy tudja mikor menstrual..
2021. febr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
15%

Nem én csak a kiadásaim vezetem, mire költők ami saját magamnak szól, napi kiadásokat írom, extra mint a lottó vagy ajándék valami barátnőnek névnapra stb.


Ilyeneket nem vezetek, emlékszem mikor volt és az erőssége is változó nálam.

30/n

2021. febr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!