Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leélnél egy életet úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leélnél egy életet úgy, hogy máshoz húz a szíved, vagy csak szabad lennél, de családos emberként inkább elfelejted, hogy nem csak szülő vagy, hanem szerelemre vágyó ember?

Figyelt kérdés

Hogy lehet egy életet végighazudni úgy, hogy közben a párunkra csak barátként nézünk, és kb. csak abba kapaszkodunk, hogy a közös gyereknek milyen nagyszerű anyja/apja? Lehet szerelem nélkül együtt élni még negyven/ötven évet? Tekintsünk el tőle, hogy minden kapcsolat ellaposodik idővel, mert akkor sem természetes, hogy már nincs igazi női-férfi kapcsolat benne.

Van itt olyan, aki így él, és úgy érzi hosszú távon nem öli meg belülről?



2021. febr. 16. 15:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
59%
Szájer, te vagy az?!
2021. febr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Házasságról írtam, ahol már nincs más, mint a megszokás. Persze nincs durva veszekedés sem, szimplán csak eléldegélünk egymás mellett.
2021. febr. 16. 15:28
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék így leélni egy életet - ha alapos meggondolás után úgy látom, hogy nem tudjuk megjavítani a kapcsolatot, akkor válnék.
2021. febr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy javulás lesz. Egyik részed megfullad, de a másik kötődik.

De már csak a megszokáshoz. Szereted a társad de már mint csak szülőt vagy barátot. Szexuális élet meg olyan, amilyen, és így pont egy alappillére nincs meg a kapcsolatnak

2021. febr. 16. 15:53
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú távon ez minden benne levot megmérgez belülről.
2021. febr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Mégis úgy látom, hogy vannak, akik évekig/évtizedekig hazudoznak kifelé, hogy a világ tökéletesnek lássa őket, és nekik ennyi elég. Vagy nem, nem tudom, ezért lennék kíváncsi arra, hogy akik így élnek, hogyan élik meg belülről, hogy nincs merszük, energiájuk, vagy annyi önszeretetük, hogy vállalják az egyedüllétet.
2021. febr. 16. 16:31
 7/25 anonim ***** válasza:
90%

Belülről én gyerekként àtéltem, pokoli volt. És utólag anyam engem hibáztatott, hogy tönkretettem az életet mert miattam maradt apámmal és éltek 22 évet együtt ebből nagyrészét boldogtalanul.


Felnőtt nőként sajnos belezúgtam egy hazas férfiba aki ugyanúgy tipródott meg jaj a gyerek ugy így alibinek használta kifogásnak ,hogy miatta nem válik.

Ultimátumot adtam ő pedig a családját választotta. Utána ra két Évre kb hallottam az asszony dobta ki végül egy másik pasi miatt.

2021. febr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

7-es, meddig vártál rá? Szerinted ő szeretett? Mert fel nem fogom, hogy oda hogy megy vissza, ahonnan már rég kivágyott. Egy hosszú távú szerető sosem ok, csak okozat, nem létezik, hogy szép házasságba ment vissza.


De legalább,te nem nézted olyan önzőn. Sokan még felnőtt fejjel is a szülőket hibáztatják, mert a kedvükért nem színészkedtek még évtizedekig. Nekem is el kellett volna válnia a szüleimnek. De nehéz kérdés ez a gyerek téma. Mert egy nő könnyebben mondja, általában nála marad. De férfiként nehezebb megélni. Mégis ott van, hogy várni míg felnő és ötven-ötvenöt évesen keresni a boldogságot? Lehet persze, sosem késő, de addig? Csak marad a színészkedés, álboldogság és az, hogy pótoljuk a hiányokat mással. Gyerekkel, munkával, szeretővel. Ott meg lehet még nagyobbat szívsz, mert rájössz mi hiányzik, és még azt is dobhatod

2021. febr. 16. 18:10
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Fel évig tartott a huzavona köztünk nem vártam adtam az ultimátumot.

Szeretett de úgy látszik a feleségét jobban szerette...vagy fene tudja....

2021. febr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Sok lehetséges verzió lehet, de ott nincs szeretet, legalábbis nő-férfi szeretet/szerelem, ahol -pláne fél évig- más is képben van. Persze lehet te voltál ahol a gőzt kiereszthette (nem tudom milyen mély volt köztetek a dolog), de én jelentősen másnak veszem, ha valaki egy részeg este félrelép, mint tartósan kapcsolatot tart fent a társa mellett. Lehet, hogy a gyerek miatt maradt, lehet, hogy más is odakötötte, vagy még próbálkozott, de csak visszament a langyos életükbe. Úgy látszik nagyobb bátorság kell a változtatáshoz, és sok embernek a kényelem is szempont.....
2021. febr. 16. 20:21
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!