Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leélnél egy életet úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leélnél egy életet úgy, hogy máshoz húz a szíved, vagy csak szabad lennél, de családos emberként inkább elfelejted, hogy nem csak szülő vagy, hanem szerelemre vágyó ember?

Figyelt kérdés

Hogy lehet egy életet végighazudni úgy, hogy közben a párunkra csak barátként nézünk, és kb. csak abba kapaszkodunk, hogy a közös gyereknek milyen nagyszerű anyja/apja? Lehet szerelem nélkül együtt élni még negyven/ötven évet? Tekintsünk el tőle, hogy minden kapcsolat ellaposodik idővel, mert akkor sem természetes, hogy már nincs igazi női-férfi kapcsolat benne.

Van itt olyan, aki így él, és úgy érzi hosszú távon nem öli meg belülről?



2021. febr. 16. 15:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Bár én nagyon messze állok az átlagos belső élettől, de engem nem őröl fel ez. Azt tervezem, hogy majd ha a gyermekem nagyobb lesz, szskítok. Meglátjuk mikor jön el az alkalmas pillanat erre. Lehet 4 év, lehet 20. Nem tudom.

Közben nyitott vagyok hátha az élet elém sodor egy megfelelő embert.


Nem kell itt 40-50 év.

2021. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

És 4 év az semmi, pláne húsz? Komolyan kérdem. Hogy nem őröl fel? Nem hiányzik az intimitás, a szerelem?

Nem megsérteni akarlak, de miért vagy nyitott arra, hogy hátha eléd sodor valakit az élet? Nem magadért kéne váltanod? Nem lenne jobb egyedül?

negyven ötven év alatt azt értettem, aki egy életet leél így.

2021. febr. 16. 21:53
 13/25 anonim ***** válasza:

Én biztos nem, és értelmet se látom. Pont egy hasonló kérdést tettem fel, ha gondolod, nézd meg a válaszokat.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2021. febr. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
85%
Köszönöm a linket :) Én a környezetemben rengeteg langyos kapcsolatot látok, és ugyanezzel a szöveggel: a gyerek miatt, sőt még a társadalom kritikájától is tartanak, mert rengeteg agyhalott döngöli a kivágyó felet a földbe, hogy mit képzel, hogy lehetnek vágyai, ha már van gyereke. De mondom, nem feltétlen hideg sem kapcsolat. Olyan...jól elvagyunk, meg minden, de mikor egyedül marad a gondolataival az ember, hát, nem hinném, hogy boldog. És elképesztő, hogy akár a saját ismerőseim körében milyen vetítés megy. Ezt sem értem. Miért kell arról posztolni, hogy milyen kurv...a boldog vagyok, ha egyszer nem vagyok? Vagy az adott pillanatban az? Vagy a sok liketól boldogabb lesz? Látom a sok happy family fotót és közben tudom, hogy mi megy a színfalak mögött. Ez inkább már szomorú
2021. febr. 17. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
89%
Én is hasonló helyzetben vagyok, mint a 7-es válaszoló, én is egy házas emberbe lettem szerelmes. Van egy közös, 14 éves gyerekük, de évek óta elhidegültek egymástól, nem csak szex terén, hanem a szeretet sem volt már meg, gyengédség, intimitás, figyelem, törődés, minden hiányzott (ezt a feleség is beismerte a páromnak üzenetben, nem beetető duma volt a párom részéről). Szerelmesek lettünk egymásba, végül a páromnak 6 hónap kellett, hogy eldöntse, mit szeretne, én sosem követelőztem, nem kértem, nem adtam ultimátumot, nem akartam elveszíteni, de ő maga döntött úgy, hogy nem akar tovább abban a hideg-rideg környezetben élni, vidámságot, szerelmet, életkedvet akar, velem az oldalán. Ezt meg is tette, azóta együtt is élünk már, látom rajta, hogy mennyire boldog, jól érzi magát, felszabadult, és tényleg boldogok vagyunk együtt. Neki is gondot okozott egyébként a kislány, úgy érezte cserbenhagyja őt, de igazából azóta jobb a kapcsolatuk, többet beszélgetnek, sokat találkoznak, és a kislány már felém is nyitott. Szóval ilyen is előfordul, hogy valaki igenis kilép a langyos f*sból, hitel, gyerek, közös ház ellenére, mert boldog akar lenni.
2021. febr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
82%
Sok szerencsétlen szerint egy rossz párkapcsolat is jobb, mint egyedül. Közben otthon utálják egymást, a világot, mindent és mindenkit.
2021. febr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
15-ös, igen, ez ritkább, de ott legalább a neje együttműködő volt.És teljesen egyetértek 16-sal, hogy rohadt sok ilyen társfüggő ember van, mert kilépni egy kapcsolatból magad miatt kéne, de legtöbben csak akkor váltanak, ha van tutibiztos. Sztem ez gáz. Hogy maguktól nem lépnének. Ha nálam rávilágítanak, hogy jól beleszoktam a nagy semmibe én is lépnék. Persze könnyű mondani és mondom ezért is vagyok kíváncsi , vagyis lettem volna azokra, akik valóban lépnének, de nem tudnak. Szerintem főleg férfiaknak nehezebb mert válás után lehet egy fillérjük sem marad.
2021. febr. 17. 13:13
 18/25 A kérdező kommentje:
Még annyit 16-oshoz, hogy nem mindig van utálat. Mi van, ha nincs. Nincs nagy veszekedés sem. Csak a nagy büdös semmi. És kifelé mosolygunk.
2021. febr. 17. 13:15
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát én így nem tudnék élni. Pedig sokan ezt az ipart űzik. Sok színész van
2021. febr. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
42%
De az intimitás meg szerelem az ujjal is elmulna.
2021. márc. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!