Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leélnél egy életet úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leélnél egy életet úgy, hogy máshoz húz a szíved, vagy csak szabad lennél, de családos emberként inkább elfelejted, hogy nem csak szülő vagy, hanem szerelemre vágyó ember?

Figyelt kérdés

Hogy lehet egy életet végighazudni úgy, hogy közben a párunkra csak barátként nézünk, és kb. csak abba kapaszkodunk, hogy a közös gyereknek milyen nagyszerű anyja/apja? Lehet szerelem nélkül együtt élni még negyven/ötven évet? Tekintsünk el tőle, hogy minden kapcsolat ellaposodik idővel, mert akkor sem természetes, hogy már nincs igazi női-férfi kapcsolat benne.

Van itt olyan, aki így él, és úgy érzi hosszú távon nem öli meg belülről?



2021. febr. 16. 15:16
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Na ezt tipikusan azok mondják, akik egy fos kapcsolatban tengődnek és ezzel vigasztalják magukat.

Maradj a rossz kapcsolatodban, biztos jó lehet

2021. márc. 9. 17:46
 22/25 anonim ***** válasza:
77%

Azt látom, ahogy öregszenek az emberek, fogy a bátorságuk.


Nekem volt 44, és 55 évesen is kilépni, ha jól meggondolom nem bántam meg egyiket sem.

Az első két kapcsolatból van 2-2 gyerekem, nagyon kiváló a kapcsolatunk.

Amúgy bizonyára valami egyszerűbb életet képzeltem gyerekkoromban.

2021. márc. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
60%

Van itt egy kérdés, egy 90000et kereső nő tette fel. Tudja,hogy csalja a párja,de hát a gyerekeknek jó apja. Ez kb az ő válasza,én meg kiborúltam ezen.

Szerintem (hozzá teszem nagyon rég vagyok egyedűl és élvezem) az ember ha börtönben érzi magát akkor onnan menni kell,de azért meg kell próbálni először megjavítani. Valaha jó volt,akkor hátha lehet megint jó. Kapcsolat szerelem a boldogságról szól nemde????

2021. márc. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
kényelmes börtön...
2021. márc. 10. 18:40
 25/25 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, te milyen cipőben jársz, és milyen idős vagy?
2021. márc. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!