Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek pasim születésnapjára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek pasim születésnapjára?

Figyelt kérdés

Ötletek?

2 hónapja vagyunk együtt de semmi ötletem,hogy mit vehetnék neki. Ékszereket nem igazan szereti szóval az kilőve.


2021. febr. 16. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
valami személyeset, amit itt a GYK-n javasolnak. hiszen ki ismerné jobban a párodat, akivel kefélsz, mint mi?
2021. febr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mivel még nagyon friss a kapcsolat, nem bonyolítanám túl. Gondolom beszélgettetek már olyanról, hogy szereti-e az alhoholos italokat. Ha igen, jó lehet egy üveg bor, whiskey, esetleg konyak.

Ha szereti a dísztárgyakat, akkor csináltathatsz egyedi bögrét akár közös fotótokkal, akár a kedvenc autómárkája logojával, kedvenc sportcsapatával, zenekarával. Ha gyűjt valamit, bővítheted a gyűjteményét. Nem tudom, milyen a kézügyességed, de egy üvegfestékkel megfestett üvegtárgy is jó lehet. (Üvegtál, pohár, kulcstartó, váza, fűszertartó) Ha tudsz hímezni, hímezhetsz egy miniképet kulcstartóba. Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2021. febr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

"Mivel még nagyon friss a kapcsolat, nem bonyolítanám túl. [...]


Ha szereti a dísztárgyakat, akkor csináltathatsz egyedi bögrét akár közös fotótokkal"


Mondjuk egy bögre ajándék után (főleg, ha közös képes) már nem is kell aggódni a 2. szülinapért...

2021. febr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyedi bögre? Atyaég!? A tini rovatban vagyunk?
2021. febr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
#3 és 4 akkor adjatok jobb tippet. Csak kritizáltatok, de tippet nem adtatok. Kritizálni könnyű. Jó ötletet adni nehezebb.
2021. febr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem ártana tudni, hogy hany évesek vagytok, úgy jobban lelehetne szűkíteni a dolgokat.

De amikor en 20 voltam, kb 3 hónapja lehettem együtt az akkori párommal, és egy A1-es lapra készítettem neki ágrajzot(?) kérdésekkel.

Kb úgy képzeld el, hogy volt egy alapkerdés a tetején, azt hiszem Hogy vagy?- alatta jobbra balra Jól-Nagyon jól, ezekből is ágaztak ki kérdések, volt Az éhes vagy?- Igen-Nem (Errrrr rossz válasz, az vagy nézzél be a hűtőbe) ott volt neki a kedvenc kajája. Miután megette, akkor folytatta a kutakodást a lap kérdései között, a vége az volt, hogy Kérsz egy masszázst?- Igen-Nyeh most nem.

Az igen alatt valami olyasmire volt kihegyezve, hogy a masszázs vége szexbe vagy szexbe torkolljon?

A nem résznél meg ilyen troll választási lehetőségek voltak, hogy Most komolyan nem?-Biztos vagy benne?-Tutira? meg hasonló dolgok.


Abszolút siker volt.

2021. febr. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"akkor adjatok jobb tippet. Csak kritizáltatok, de tippet nem adtatok"


Felnőtt rovat. Összejött a pasival, szétrakja neki a lábát.


Akkor gondolom alapelvárás, hogy ismeri annyira, hogy tud neki venni valami SZEMÉLYES ajándékot. Nem bugyuta megúszós bögre kategóriásat, hanem bármit, aminek a másik egy picit is örülne.


Komolyan, itt tartunk, hogy nekem kellene ismernem a pasiját, és megmondani, hogy mi érdekli? Én még 1 percet sem beszéltem vele, nemhogy 2 hónapja kefélek vele.



De segítek. Én is kaptam már kapcsolatban 2 hét után ajándékot. Egy könyvet, amit ő nagyon szeretett, és azt gondolta, hogy nekem is tetszeni fog. Igaza lett. Bakker 2 hét után sikerült annyira megismernünk egymást, hogy tudott adni egy olyan ajándékot, aminek segítségével többet megtudtam róla, és még be is talált.


Nevetséges, hogy rengetegen itt nyafognak, hogy együtt vannak de ninc ötletük ajándékra. És akkor szerinted erre az a megoldás, hogy majd én adok

2021. febr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!