Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 évesen a pároddal mennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen a pároddal mennél nyaralni vagy a szüleiddel?

Figyelt kérdés
2021. febr. 16. 18:18
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
67%

Nem szavaztam.


Mindegy mennyi időre. Ha van párom inkább vele, de ha szülők elvinnének velük is akárhova akármeddig.

2021. febr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
93%
A szüleim válófélben voltak, szóba sem álltak egymással..mivel ez egész gyerekkoromban így volt, nálunk nem volt opció a családi nyaralás. Az akkori pasimmal épp, hogy elkezdtük az egyetemet, az ösztöndíjunkból nem futotta erre, örültünk, ha kigazgálkodtuk az albit. Szóval nálam ez sosem volt reális kérdés. Ha elméleti síkon nézem, én a pasimmal mennék, ha 19 lennék és futná rá anyagilag. Bár én alapból múzeum és kastélylátogató voltam mindig, én voltam az, akit őszintén érdekelt az ilyesmi az iskolai kiránduláson is. Nem emiatt nem választanám a szülőket. Én nem mentem velük sehova, nekem az fura lett volna/lenne. Egyébként én először 26 éves koromban voltam nyaralni pasival, a későbbi férjemmel. Addig valahogy egyik párommal se volt rá igényem. Meg persze egyetem alatt túl sok pénz se.
2021. febr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
83%
Ahova hívnak :) (bár azt azért le kell kopognom, hogy a szüleim normálisan viselkednek nyaralásokkor, nem telepszenek rám, nem ciki velük mutatkozni). Ha ugyanakkor lenne, akkor a páromat választanám.
2021. febr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%
Ja, pasival: ssssszétdugatod magad!
2021. febr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a szülőkkel való kapcsolatodtól is függ.

Ha jól megérted magadat velük akkor tök jó velük menni, ha nem akkor pasival, barátnővel.

A családodat nem tudod megválogatni az adott, de azt igen, hogy kivel töltőd a nyaralásodat.

2021. febr. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:
100%

Szerintem ez a kapcsolatoktól függ. Ha mindenki jól ki jön egymással akkor nagyon jó lehet együtt is. Ha nem, akkor mérlegelném a dolgot milyen rég vagyok a párommal meg érett e a kapcsolatunk arra hogy 1-2 hetet összezárva legyünk nonstop. Persze ha már esetleg együtt éltek akkor teljesen más a helyzet!

De ha nagyon jó a kapcsolatod a szüleiddel a párod pedig nem olyan rég ismered én a szülőkkel mennék persze ha hívnának csak akkor. Mert az idő múlásával a mérleg úgy is átbillen és egyre kevesebb minőségi időt tudsz majd a szüleiddel tölteni ért ezt az időt a párodra és a barátaidra fogod szánni. Szerintem

2021. febr. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk a szüleid Görögországba mennének és hívnának, akkor a párodat tirpákság otthon hagyni, ha ti csak Balcsira mentek?
2021. márc. 27. 19:47
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne tirpákság? Kérdezd meg a barátod mit szeretne és döntsetek közösen. Senkit sem kell otthon hagyni, ha menni akar, megbeszéled szüleiddel, hogy négyesben szeretnél menni. Ha párod nem szeretne csatlakozni, szervezzétek más időpontra a balatoni nyaralást, így tudtok együtt is nyaralni. Bunkóság az lenne, ha egyik nap bejelented elmész nyaralni szüleiddel, ő pedig hoppon marad.
2021. márc. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
én a szüleimmel mentem ennyi idősen, mert állták a nyaralást, én pedig akkor még tanultam.
2021. márc. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
menj el Görögországba a szüleiddel, majd hogy a barátod se szólhasson semmit, menj el vele Balatonra. Ne büntesd magad, hogy kimaradsz az élményekből.
2021. márc. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!