Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért titkolod a telefonod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért titkolod a telefonod tartalmát a párodtól?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha nem vagy rendvédelmis, nem vagy bűnöző, vagy nem vagy annyira idióta, hogy ott, az eredeti telefonoddal csajozz/pasizz, akkor mit lehet titkolni a párodtól?


Attól a párodtól, aki látta az aranyered, akinek a szádba vetted a nemi szervét, akinek szültél, akivel van egy röpke 40 éves hiteled, tőle mit és miért titkolsz?



2021. febr. 16. 18:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

A telefonomon vannak rajta az infók és a részletek a szülinapi meglepetéséhez.


Amúgy nem titkolok semmi mást előle, de ezt nagyon nem szeretném, ha megtudná :D Viszont minden sms, e-mail és hasonló ott virít egyből, amint megnyitom.


Meg Lottózni szoktam, amit ő nem helyesel, ezért ezt mondjuk úgy, hogy "titkolom" előtte, bár nehéz titkolni valamit, amit kb kéthetente megemlítek, hogy űzök, de a részletekbe nem megyek bele, hogy mikor mennyit fizetek erre.

2021. febr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha őszinte a kapcsolat nincs mit titkolni és így szükségtelen is bármilyen kódot megadni. Legalábbis a felnőttek nem játszmáznak.
2021. febr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%

Semmit nem titkolok előle, de azért úgy gondolom, hogy mindenkinek jár a privát szféra és nem értékelném, ha végig akarná nézni a telefonom tartalmát (főleg ha a hátam mögött kutakodna). Én se tenném. Nem adok rá okot, hogy ne bízzon bennem és ha konkrétan érdekli valami, inkább kérdezzen rá és válaszolok.

Viszont pont azért, mert semmi olyan nincs rajta, nem is rejtegetem, a feloldó kódomat is tudja meg ha mellettem ül, látja mit csinálok éppen, de így direktben átnézni és ellenőrizgetni ne akarjon, az nekem nem fér bele. Abból az jönne le, hogy betegesen féltékeny, ok nélkül nem bízik bennem vagy csak nagyon kíváncsi.

2021. febr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert aki nekem ír, az nekem ír. Nem akarok olyan "Jancsi és Juliska" picsa lenni, aki minden privát dolgot megoszt a pasikájával. Az én bizalmamat is árulták el, nem teszem ezt meg mással. De azóta párkapcsolatban élő barátnőkkel csak az időjárásról beszélek.
2021. febr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Kód sincs a telefonomon.

De van egy dolog, amibe nem hagynám, hogy belenézzen: a privát beszélgetéseim. A barátaim, barátnőim problémái nem tartoznak rá, kellemetlen és valamilyen szinten tiszteletlen dolog lenne, ha végigolvasgatná őket, főleg, hogy némelyiket ismeri is, de nem olyan mélyen.

Na meg akadnak olyan ciki képeim, amik láttán lehet, hogy kiábrándulna belőlem, de ez már részletkérdés. :D

2021. febr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

A telefonomhoz semmi köze

Ahogy nekem sem az övéhez

A barátaimmal való beszélgetések is ott vannak pl, amihez szintén nincs köze. Mert amit nekem elmond a barátnőm, azt nem biztos hogy nrki is elmondaná, nyilvánvalóan.

2021. febr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Mert semmi köze hozzá.


Nem titkolok én semmit, viszont van nemegy olyan PRIVÁT beszélgetésem a barátnőmmel, ami senkire nem tartozik, csak a barátnőmre és rám. Ennyi.

2021. febr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%

Attól,hogy a kukim a szádba veszed , az a szopáson kívül másra nem jogosít fel.

Ahogy írták, amit nekem írnak üzennek, azt nekem írják.

Ezen mit nem értesz?

2021. febr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

De, de vannak titkok egy parkapcsolatban is. Az a neve, hogy privatszfera. En sem akarom latni az ovet, o sem lathatja az enyem.

Es nincs aranyerem, nem dugtam meg szekletmintat az arcaba, igen, mas nokrol is biztos fantazial, en is arrol, amirol en akarok. Mindaddig, amig minden rendben, semmi sem gyanus, nincs ertelme turkalni, vagy furfangos trukkokre kenyszeriteni a masikat.

Azt hiszed, ugy nem lehet netezni, hogy a telefonban marika ne talaljon semmit?

2021. febr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Messengeren beszélem meg néha testvéremmel a kapcsolati problémáinkat. Ezt nem kell látnia.
2021. febr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!