Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha most esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha most esküvő előtt jelenti be a párom, hogy nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
Tudtam róla, hogy nem nagy gyerekpárti, de eddig mindig legalább 2 gyerekről beszéltünk jövö építés kapcsán és többször felmerült részéről a megforgalmazás, hogy "majd ha családdá bővülünk". Nem tudom, hogy miért érez így és miért most kell ezzel előjönni, mikor minden le van ütve az esküvőhőz.

2021. febr. 17. 15:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
85%
hány évesek vagytok?
2021. febr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
76%
Fú ez jó nagy szemétség. Én férfi vagyok és egyszer majd szeretnék úgy 3 gyereket és én is ettől félek, hogy majd a másik egyszer csak bejelenti sok év múlva, hogy ő nem akar, vagy nem is annyit akar.
2021. febr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
86%
Te tudod, hogy neked mennyire fontos. Nyilván eddig se akart, azért szólt most, mert hátha már nem mondod le az esküvőt. Valószínűleg utána akart,csak szólhattak neki, hogy annyira azért ne legyen már gusztustalan. Én dobnám a fr.ncba. Hányok az ilyen pasiktól.
2021. febr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 A kérdező kommentje:
Én vagyok a pasi :).
2021. febr. 17. 15:49
 5/74 Bolcs_Elek ***** válasza:
93%

Azt gondolom a parod hazudott neked vegig.


Ha szeretnel gyereket hagyd el.

Banja fene a lekotott eskuvot, ezert kepes lennel elcseszni az eletedet?

2021. febr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg most döntötte el ténylegesen, vagy eddig úgy volt vele, hogy majd a te kedvedért, de végülis a te kedvedért se tudna szülni annyira nem vágyik rá. Legalább még az esküvő előtt szólt.
2021. febr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 A kérdező kommentje:
#6 De ha ez így van ez milyen dolog már, ez lenne a dolga.
2021. febr. 17. 16:02
 8/74 anonim ***** válasza:
88%
#3! Akkor bocs. Természetesen nem nemfüggő. Az ilyen nőktől is hányok, csak valamiért azt gondoltam, nő vagy. Ilyen kérdésben nem lehet hazudni.
2021. febr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
16%
Na kérdező kár volt elárulnod, hogy te vagy a férfi. Ha azt hiszik nő vagy, akkor te lettél volna az áldozat, akit átvert a gonosz férfi és minden válaszoló támogatott volna. Most majd jönnek a nők megmondani, hogy a barátnődnek joga van ehhez (ami igaz, csak egy férfinál nem mondanák ugyanezt), nem is csinált igazából semmi rosszat és nem is átvert, csak ő is most tudta meg igazán. Ebből te itt már nem jössz ki jól így, hogy neked van a fütykösöd.
2021. febr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
95%

"ez lenne a dolga"? Szülni? Nem, nem kötelesség szülni. Elmondani őszintén a terveit? Igen, egyértelműen. De mint mondtam, eddig talán nem volt biztos benne.

Mi lenne, ha ezt vele őszintén beszélnéd meg?

2021. febr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!