Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rámszólt a pasim a higénia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámszólt a pasim a higénia miatt. Itt most vége van?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt. Kb 2 hete rémszólt hogy régebben jobban adtam magamra. Hozzáteszem én 2 naponta szoktam fürdeni nállunk otthon így volt szokásban! DE nem vagyok büdös. Azt is bevallom hogy az utóbbi időben nem borotválok annyit még régebben. Nem vagyok csupa szőr de nem is csinálom azt mint a kapcsi elején hogy minden nap leszedem.


Az a kérdésem hogy szertintetek kiábrándult belőllem? Vagy ha most vissza csinálok mindent helyreállnak a dolgok? Vagy nekem van igazam most?



2021. febr. 17. 20:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/172 anonim ***** válasza:
26%
Miben lenne/ne lenne igazad?
2021. febr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/172 anonim ***** válasza:
70%
vége
2021. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/172 A kérdező kommentje:
Elég ennyi hiénia szerinetetek is?
2021. febr. 17. 21:00
 4/172 anonim ***** válasza:
77%
irni se tudsz rendesen.. es 2 naponta furdeni igenytelenseg, igen. remelem, nem varod, h a 2 napos poshadt pnadat kinyalja.
2021. febr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/172 anonim ***** válasza:
87%
két naponta fürdés? Nem, nem elég
2021. febr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/172 anonim ***** válasza:
77%

Hát én kiábrándulnék, ha kétnaponta fürdenél, az biztos. Általában az ember nem érzi saját magán, hogy büdös, csak a másik. Fincsi.

Borotválkozás; erre mondják azt, hogy nem csak megszerezni kell, hanem megtartani is, szóval adj már magadra! Persze nem azt mondom, naponta csináld, de hát az eszedbe sem jutna, hisz örülhet, ha a fürdés van olyan sűrűn. Szzzz.

2021. febr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/172 A kérdező kommentje:
mit nem fogtál fel?
2021. febr. 17. 21:02
 8/172 anonim ***** válasza:
97%

Mennyi kérdés van erről mostanság...

A szőrtelenítést megértem. Nekem sincs kedvem/időm minden nap borotválni. Viszont a zuhanyzást ne hanyagold el.

2021. febr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/172 anonim ***** válasza:
73%

Én össze sem jönnék olyan emberrel, aki nem fürdik minden nap, na mind1.

A pasid ezt elfogadta, emiatt nem okolható.

A borotválkozással viszont elkapattad, jogosan várja el azt, amit a kapcsolat elején is nyújtottál.

2021. febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/172 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is volt, hogy szólt ilyenért a párom. Összekaptam magam, és annyi. Ez évekkel ezelőtt volt, azóta is együtt vagyunk. (Mikor még nem laktunk együtt, vagyis nem tudta, hogy mikor fürödtem/nem fürödtem, volt, hogy megdicsérte az illatom, pedig nem zuhanyoztam előző nap és parfüm se volt rajtam. Ha mondjuk egész nap otthon ülsz HO-ban, kizárt, hogy estére büdös legyél szerintem)
2021. febr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!