Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rámszólt a pasim a higénia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámszólt a pasim a higénia miatt. Itt most vége van?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt. Kb 2 hete rémszólt hogy régebben jobban adtam magamra. Hozzáteszem én 2 naponta szoktam fürdeni nállunk otthon így volt szokásban! DE nem vagyok büdös. Azt is bevallom hogy az utóbbi időben nem borotválok annyit még régebben. Nem vagyok csupa szőr de nem is csinálom azt mint a kapcsi elején hogy minden nap leszedem.


Az a kérdésem hogy szertintetek kiábrándult belőllem? Vagy ha most vissza csinálok mindent helyreállnak a dolgok? Vagy nekem van igazam most?



2021. febr. 17. 20:58
 121/172 anonim ***** válasza:
87%

Ez a kérdés kamu! Az emberek provokálása a cél.

Kitalált kérdés, a kérdező bunkó válaszokat ír és mindent is meg tud magyarázni, mindenre van kifogás! Jelentve vagy kérdező!!!!!

2021. febr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/172 A kérdező kommentje:
És kit érdekel ha jelentesz??? Ennyike az életed? NY U G O D T A N !
2021. febr. 18. 19:42
 123/172 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal válaszolsz ebből is látszik hogy rengeteg időd van, nem vagy annyira fáradt még 8 óra munka után sem, csak ugye a lustaság nagy úr.

Inkább fürödjél le te kis provokátor! Aztán holnap keress fel egy elmegyógyászt mert a fejben nagy problémák vannak!

😆😂😂 Szerencsétlen.

2021. febr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/172 anonim ***** válasza:
84%
Cigánylányéknak nincs pénz vízre, van egyátalán víz a telepen vagy a kútból fürdés heti 1x?
2021. febr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/172 anonim ***** válasza:
85%
Fürdesz*
2021. febr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/172 A kérdező kommentje:
Nem azért nem fürdök minden nap mert nincs rá pénzem hanem mert nem vagyok büdös. Ti biztos bűzletek mint a ló ha így kell mosogatni a pudvátokat! haha! És attól hogy ma épp nem dolgozom az nem jelenti azt hogy nem dolgozom. Heti egy szabad nap még nekünk is jár! Van hogy ennnyi sincsen hogy az uraknak legyen mit zabálni!
2021. febr. 18. 21:09
 127/172 anonim ***** válasza:
98%

Kérdező, még egyszer: nem érzed magadat büdösnek, mert megszoktad, hogy a kétnapos mosdatlanságot szagolod az igénytelen pudvás szüleiden meg magadon. Mindenkin érződik. Kész.

Ráadásul mennyire szeretheted a párodat, ha megjegyzi, hogy zavarja, hogy nem adsz magadra, és ezek után fröcsögve, eltorzult arccal bizonygatod, hogy márpedig veled minden rendben van. Szakítsd vele, jobbat érdemel.

2021. febr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/172 anonim ***** válasza:
98%

Az előbb még dolgoztál ma, most meg már szabadnapos voltál. Van baj.

És igen, én például megizzadtam ma, mert munka után futni voltam, aztán erősítettem is itthon. És most megyek is fürdeni, fogat mosni, meg arcot ápolni lefekvés előtt, hogy illatosan és puhán bújjak párom mellé a tiszta ágyneműbe.

2021. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/172 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó, hogy te nem vagy büdös, örülünk neki, ezek szerint a napi kosz se ragad rád!
2021. febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/172 anonim ***** válasza:
85%

"Van hogy ennnyi sincsen hogy az uraknak legyen mit zabálni!"


Ha nem lennél ilyen idióta pi**a, akkor végezhetnél "könnyű" munkát is, csak ugye ész nincs, annó tanulni lusta voltál(bár még most is az vagy), és sír az a retvás p**ád hogy dolgozni kell!

Saját magad b***tad el az életed, miért más a hibás?


Ez nem a fürdésről szól, hanem a rinyálásról hogy milyen kemény a kereskedelem. Ha az egészségügyben dolgoznál az első nap után a diliházban kötnél ki te szerencsétlen!

Majd ha beteg leszel és attól az úrtól függ az életed akinek te "zabálni" adsz, akkor is ilyen nagy legyen a pofád!

Élettelen, b***atlan pi**a!


Elnézést kérek az alpári hangnemért, de már rohadtul felidegesített ez a beteg, szutyos pi**a!

2021. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!