Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rámszólt a pasim a higénia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámszólt a pasim a higénia miatt. Itt most vége van?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt. Kb 2 hete rémszólt hogy régebben jobban adtam magamra. Hozzáteszem én 2 naponta szoktam fürdeni nállunk otthon így volt szokásban! DE nem vagyok büdös. Azt is bevallom hogy az utóbbi időben nem borotválok annyit még régebben. Nem vagyok csupa szőr de nem is csinálom azt mint a kapcsi elején hogy minden nap leszedem.


Az a kérdésem hogy szertintetek kiábrándult belőllem? Vagy ha most vissza csinálok mindent helyreállnak a dolgok? Vagy nekem van igazam most?



2021. febr. 17. 20:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/172 anonim ***** válasza:
96%
Érdekes ez, nővérem volt cserediák Franciaországban, 3 vagy 4 családnál is. Mondta, hogy 1 család kivételével mind furán néztek rá, amiért naponta tusolt.
2021. febr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/172 anonim ***** válasza:
87%

11:

Az más kultúra, ahhoz vannak szokva.

Turizmusban dolgoztam, elég szagosak voltak a francia vendégek, mert a parfümöt meg nem sajnálják a fürdetlen testükre... :D

Lehet, hogy a sok vegyszer sem tesz jót a bőrnek, de én akkor sem bírnék este lefeküdni fürdetlenül. A tiszta ágyamba, a tiszta pizsit vegyem fel a szagos testemre.. Nem... Még ha ki sem mozdulok a lakásból, WC-re azért járok.. Azt meg a wc papír nem varázsolja tisztára, legyen kis vagy nagy dologról szó. Napi 1 fürdés minimum, én nem bírnám ki nélküle.

2021. febr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/172 anonim ***** válasza:
91%
Én nem bírnék lefeküdni fürdés nélkül. Egyszer sem. De hát ki így ki úgy
2021. febr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/172 anonim ***** válasza:
86%

Az attól függ milyen munkát végeztél aznap, de erősen ajánlott a napi 1 zuhany.

A szőrtelenítést én is heti 1x végzem, bár szerencsés vagyok mert nem sok van és vékony, szőke színű, de akkor is muszáj leszedni heti 1x. Jogosan szólt miatta, ne hanyagold el magad, neked sem esne jól ha ő budos lenne mellette és azt kellene szagolnod.

2021. febr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/172 anonim ***** válasza:
95%
A szőrtelenítés az lehet kicsit föl van fújva, mert most nem szőrtelenítesz minden nap, hát istenem! A 2 naponta fürdés az már lehet, hogy kifogásolhatóbb. De ezek még nem olyan problémák szerintem, ezért megszakítani egy kapcsolatot túlzás lenne, mondjuk a napi fürdésre lehet, nem lenne rossz átálnod, viszont a szőrtelenítésben meg lehet, hogy a pasidnak kéne kicsit úgymond viszábbvenni az igényeit, mert elég fáradtságos lehet nap mint nap nekiesni a dolognak. Max mondd neki, hogy ha ilyen mértékben elvárja ezt tőled, akkor ős is essen neki minden nap borotválkozni stb.
2021. febr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/172 anonim ***** válasza:
100%

11: nemcsak Franciaországban, hanem a többi nyugat-európai országban sem divat naponta fürdeni. Rám például erasmuson néztek furcsán, mert ott rajtam kívül senki sem fürdött naponta (lengyelek, szlovákok stb). Ja és soha egyikük sem volt büdös.


Szerintem ez ilyen magyar szokás, hogy ennyit fürdünk. Megoszlanak erről a vélemények, van aki szerint felesleges, rossz a bőrnek, vízpazarlás stb.


Én sajnos nem bírnám ki, hogy csak kétnaponta fürödjek, annyira megszoktam már, hogy naponta.

2021. febr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/172 anonim ***** válasza:
79%
Ne fürggyè le
2021. febr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/172 anonim ***** válasza:
84%
Nyáron is 2 naponta fürdesz?
2021. febr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/172 anonim ***** válasza:
89%
amugy lehet ugy nem volt budos, hogy mondjuk mellette ultel, de szexnel, amikor hozza kell bujni a meztelen testehez es hasonlok, nagyon nem mindegy, h 1 vagy 2 napja volt mosva az a nemiszerv..
2021. febr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/172 anonim ***** válasza:
87%
#18 Ha valóban így van, akkor bele sem merek gondolni milyen bukéja van. XD
2021. febr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!