Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rámszólt a pasim a higénia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámszólt a pasim a higénia miatt. Itt most vége van?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt. Kb 2 hete rémszólt hogy régebben jobban adtam magamra. Hozzáteszem én 2 naponta szoktam fürdeni nállunk otthon így volt szokásban! DE nem vagyok büdös. Azt is bevallom hogy az utóbbi időben nem borotválok annyit még régebben. Nem vagyok csupa szőr de nem is csinálom azt mint a kapcsi elején hogy minden nap leszedem.


Az a kérdésem hogy szertintetek kiábrándult belőllem? Vagy ha most vissza csinálok mindent helyreállnak a dolgok? Vagy nekem van igazam most?



2021. febr. 17. 20:58
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/172 A kérdező kommentje:
Mit ájuldoztok én nem hiszem el hogy itt mindenki napjába fürdik! Nem kell a megjátszás! Vagy itt mindenki kulimunkás???
2021. febr. 18. 09:23
 52/172 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem hiszed el? Mert te lusta és igénytelen vagy és sajnálod rá azt a napi 10 percet, vagy mi?

Amúgy, ha te nem vagy "kulimunkás", mibe is fáradsz bele annyira testileg, hogy ne bírj beállni a zuhany alá pár percre, megmosni a büdös testréSeid? Aztán csodálkozol, hogy a pasid megszól. Pofámról leégne a bőr. Amikor van szex, akkor szex előtt is fürdök, nem csak este. Te meg b@szki kétnaponta. Nem lenne pofám széttárni a pasimnak a lábaimat, hogy szagolja a 2 napos nemiszervem. Undorító.

2021. febr. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/172 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne vége? Mi a baja? Miért nem ítod le, hogy mit mond? Vele kéne beszélni basszus, mi hogy találjuk ki hogy mi vaja van?
2021. febr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/172 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyors zuhanyhoz 10 perc se kell, hajmosás nélkül 5 perc. De a 10 sem sok, ennyire lusta és igénytelen nem tudom hogy lehet valaki hogy a sz.ros seggét nem képes megmosni, hiába a nedves wc papír. Aztán meg piszkos testtel veszed fel a pizsamát meg fekszel bele az ágyba... nekem is volt exem aki 2 naponta fürdött hát ő nem érezte a szagát én igen hiába mondtam. Zuhanyozni nem akart de azt elvárta volna hogy a 2 napos f.szát magamba fogadjam... az meg hogy nálatok így szokás és nem érzed a szagokat egy dolog hisz kiskorod óta megszokta az orrod. Nyáron meg sokszor van hogy elmegyek a boltba és mire visszaérek folyik rólam a víz akkor is lezuhanyzok. Víz, natúr szappan, 5 perc alatt megvan és nem az izzadt s.ggem rakom a kanapéra. Az meg hogy 8-10 naponta mosod a hajad... hát öröm lehet a rántott hús szagú hajad szagolni napokig.
2021. febr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/172 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez után érdekelne, milyen gyakran szőrtelenítesz.
2021. febr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/172 anonim ***** válasza:
93%
Kisebbségi családoknál ez megszokott.
2021. febr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/172 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem értem, hogy miért háborogsz, és hogy jön ide a "kulimunkás"? Közgazdász vagyok, szabadúszó, évek óta itthon dolgozom. Minden nap fürdök, megpusztulnék, ha anélkül kellene lefeküdnöm, nem is tudnék.

Nagyon igénytelen vagy. Legalább a p...csádat mosd ki minden nap.

2021. febr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/172 anonim ***** válasza:
100%

Könyvtáros vagyok, napi 2-szer tusolok + fogmosás. Hajmosás heti 2-szer, körmözés heti 1.


Én ezt láttam otthon is, a fiam is így nevelem.

2021. febr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/172 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is ismerek ilyen embert, aki úgy érzi szívességet tesz azzal ha pár naponta megfürdik, ő is megsértődik ha valaki közli vele hogy hát ez gáz. De nem értem minek kérdezed meg pl te is ha szerinted így jó és természetes. Nem hogy inkább elgondolkodtató magadon ha ennyire egy véleményem van mindenki, te inkább háborogsz. Poshadt valagú...
2021. febr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/172 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy ha már a pasid is szólt érte, akkor miért derogál naponta (nem napjában!!) 10 percet szánni a zuhanyra...Lehet azzal jönni, hogy nálatok nem volt szokás, de a mai világban igenis alap egy zuhany naponta.

Ennyi erővel nálunk az volt a szokás, hogy apám eljátékgépezte a fizetését egy nap alatt, futok énis mindjárt elkaparósozni a fizetésemet aztán majd pampogok itt gyakorin, hogy ez miért nem tetszik a pasimnak. Mert szerinted ha apámnak ez volt a szokása, akkor nekem is követnem kell...

2021. febr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!