Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rámszólt a pasim a higénia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámszólt a pasim a higénia miatt. Itt most vége van?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt. Kb 2 hete rémszólt hogy régebben jobban adtam magamra. Hozzáteszem én 2 naponta szoktam fürdeni nállunk otthon így volt szokásban! DE nem vagyok büdös. Azt is bevallom hogy az utóbbi időben nem borotválok annyit még régebben. Nem vagyok csupa szőr de nem is csinálom azt mint a kapcsi elején hogy minden nap leszedem.


Az a kérdésem hogy szertintetek kiábrándult belőllem? Vagy ha most vissza csinálok mindent helyreállnak a dolgok? Vagy nekem van igazam most?



2021. febr. 17. 20:58
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/172 anonim ***** válasza:
100%

Ha két napig nem fürdesz, akkor tele fújód magad dezodorral és agyon parfümözöd magad? 🤔 Mert akkor eltudom képzelni milyen szagod lehet. Attól, hogy te nem érzed magad, a környezeted érzi. Ha már a saját párod megjegyzi ezt, akkor hamarosan mások is, amitől nem fogod kényelmetlenül érezni magad?

10 perc zuhanyozás semmi, hogy tisztának érezd magad.

2021. febr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/172 A kérdező kommentje:
Kereskedelembe dolgozok nem a körmömet reszelem mint itt a kis közgazdász vagy mi! Ha mi dolgoznánk ti nem tudnátok mit zabálni azt moshatnátok a pcsátokat napestig ha koroga gyomrotok!
2021. febr. 18. 12:22
 63/172 anonim ***** válasza:
98%

A nagymamám is boltos volt. Tőle örököltem az igényességet.


És akkor seggszagú kézzel nyúlsz hozzá ahhoz, amit más megeszik?

2021. febr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/172 anonim ***** válasza:
98%
Ha már kereskedelemben dolgozol elvárható lenne a megfelelő ápoltság 😏 Maszkon keresztül is érezhető a büdös.
2021. febr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/172 anonim ***** válasza:
82%
Ne fürgyé le :D
2021. febr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/172 anonim ***** válasza:
97%

Várj, te írtad ki a virágos kérdést is? Pont ugyanaz a stílus, amit előadsz a válaszaidban. Ha nem, akkor barátkozzatok össze, jóban lennétek.

Egyébként nem értem ezt a kiakadást... Feltettél egy kérdést, mindenki elég egyértelműen foglal állást a témában. Erre ahelyett, hogy elgondolkodnál, kötöd az ebet a karóhoz, hogy neked erre nincs időd, meg energiád. Akkor miért kérdezted? Ha te ehhez a szinthez ennyire ragaszkodsz, akkor keress olyan párt, aki hasonlóan gondolkodik és kész.

2021. febr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/172 anonim ***** válasza:
98%
Babám, én is kereskedelemben dolgozom, plázában egy játék boltban. 9 órakor nyitunk, 19 órakor zárunk kb fél 9 van mire hazaérek de elképzelni se tudnám hogy fürdés nélkül feküdjek be az ágyba. Ha meg 21 óráig leszünk nyitva mint tavaly akkor meg fél 11 lesz mire hazaérek de akkor is lefürödve fekszem a paplan alá. 🤷‍♀️🤷‍♀️🙄
2021. febr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/172 anonim ***** válasza:
97%
szerintem ez troll, ilyen igenytelen, ostoba no nem letezik..
2021. febr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/172 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kérdezd meg a kollégáid érzik-e a szagodat néha, főleg nyáron. Nekem is volt a boltban ilyen kollégám... nem is izzadság szaga volt csak hanem ez a tipikus mosdatlan szag is párosult mellé nyáron képtelenség volt mellette megmaradni. Szerencsére el is lett küldve kb pont emiatt aztán még ő háborgott hogy itt mindenki milyen kényes 🙄😂😂 szóval sajnos tényleg léteznek ilyen emberek. Apósom is ilyen egyébként. Pár naponta fürdik, a kollégák is szóltak neki párom anyja is de ő meg van sértve hogy ő nem szagos igenis igényes. Mindettől függetlenül remélem azért, hogy csak kamu a kérdés mert szégyen lenne ha egy nő tényleg ilyen lenne.
2021. febr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/172 anonim ***** válasza:
97%

Amikor megvan a havid se fürdesz mindennap? A pasi azért szólt, mert őt zavarja. Nekem gáz lenne, ha a barátomnak kéne szólnia, hogy viselkedjek igényesebben!

Azt még érthető lenne, ha csak néha napján fordulna ez elő, de nálad nem ez a helyzet.

2021. febr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!