Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rámszólt a pasim a higénia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámszólt a pasim a higénia miatt. Itt most vége van?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt. Kb 2 hete rémszólt hogy régebben jobban adtam magamra. Hozzáteszem én 2 naponta szoktam fürdeni nállunk otthon így volt szokásban! DE nem vagyok büdös. Azt is bevallom hogy az utóbbi időben nem borotválok annyit még régebben. Nem vagyok csupa szőr de nem is csinálom azt mint a kapcsi elején hogy minden nap leszedem.


Az a kérdésem hogy szertintetek kiábrándult belőllem? Vagy ha most vissza csinálok mindent helyreállnak a dolgok? Vagy nekem van igazam most?



2021. febr. 17. 20:58
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/172 anonim ***** válasza:
97%
Már elnézést, én is kereskedelemben dolgozom. Mégis szoktam fürdeni. Milyen meglepő... Én szégyenlem magam, hogy kereskedelembe engednek olyat, aki nem fürdik.
2021. febr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/172 anonim ***** válasza:
97%
Ma már nem válogatják meg kit vesznek föl kereskedelembe? Régen volt alkalmassági, még az ekcémást se engedték át, pedig arról nem tehet az illető. Furcsállom hogy a főnökeinel nem szúrta az orrát a bűze. Ha én vevőként ilyennel találkoznék, panaszt tennék, sőt, facre is kiírnám hogy minél több emberhez eljusson. Szégyellje magát az ilyen!
2021. febr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/172 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy sajnos vannak ilyen nők. Mielőtt a kereskedelembe keveredtem, egy gyárban dolgoztam 3 műszakban (igen, akkor is fürödtem munka után még akkor is ha hajnalban értem haza éjszakás után)

Volt egy kolléganőm, akinél észrevettük, hogy wc után nem mos kezet, de sem kajálás előtt pl. Nagyon kellemetlen volt mikor egyértelmű volt hogy épp nagy dolgott végzett, lehúzta a wct majd ment is ki. Szóvá lett neki téve mire fel volt háborodva, hogy attól mert mi a kezünkkel töröljük ki ő nem mert wc papírral, és felesleges kezet mosni. Volt, hogy vele kellett volna egy asztalnál dolgoznom de nem voltam hajlandó odaállni és meg is mondtam a műszakvezetőnek majd a gyárvezetőnek mikor ebből balhé lett, hogy nem fogok egy szar.s kezűvel dolgozni meg utána megfogni eszközöket. 🤷‍♀️ utána persze megértették mert a csaj rohant arulkodni és csak azt mondta hogy én nem vagyok hajlandó vele dolgozni és hogy sértegetem...

2021. febr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/172 anonim ***** válasza:
97%

Ja, emberek munka mellett gyereket nevelnek vagy tanulnak, te pedig szaros 8-12 óra munka seggmeresztés mellett nem vagy képes lezuhanyozni.


Lehet, mondom, csak lehet, hogy sikeresebb lennél a szakmádban is, ha nem ontanád az állott seggszagot. :))

2021. febr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/172 anonim ***** válasza:
97%

Ez egy kamu kérdés, látszik a válaszaidból hogy direkt hergeled az embereket!

Ennyire unatkozol b***meg!?


Én is jártam gyakorlatra, kereskedelemben dolgoztam és napi 2x fürödtem, hajat heti 3x mostam és képzeld el rohadtul fárasztó nyár volt, mégis életben maradtam.

Hiába magyarázkodsz, akkor is egy lusta, gusztustalan ember lehetsz, akár igaz a válasz, akár nem!

A stílusod ugyanolyan mocskos mint te, gondolom a telepen nőttél fel!

2021. febr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/172 anonim ***** válasza:
97%

Jééézusom, ez most komoly, vagy csak trollkodsz? xD Hol élsz te, az erdőben?


Kis csillag, hidd csak el, hogy ma, 2021-ben, MINDENKI NAPONTA tisztálkodik, fürdik, kivéve az olyan igénytelen jószágokat, mint te is vagy, akiknek megterhelő azt a pár percet ráfordítani erre.


Egyébként vicc vagy, mindenki szembesít téged az igénytelenségeddel, és még te vagy fölháborodva, meg azzal jösz, hogy te a kereskedelembe dolgozol. És? És akkor neked nem kell tisztálkodnod b+?

2021. febr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/172 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy azért kéne gyakrabban fürödnöd, mert fizikai munkát végzel!
2021. febr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/172 anonim ***** válasza:
100%
A saját alapszagát megszokja az ember, nem tartja büdösnek, csak ha egy számára szokatlan határt elér. Főleg, ha ennyire igénytelen módon beveltek, valószínűleg apám-anyád-tesód stb. kétnapos igénytelenszégszaga volt neked a normális. Ha a pasidat ez zavarja, elmondja neked, nem is azonnal paraszt módon, és próbálja viccel elütni legalább, és ezek után is hisztizel, akkor nem vagytok egymáshoz valóak, mert ennyit nem tudsz neki megtenni. 10 napos haj a legtöbb embernél már nagyon zsíros, 2 napi mosdatlanságszagot is megérez az átlag magyar, nem putriban élő ember, mert nem ahhoz van hozzászokva. A szőrtelenítés meg ízlés kérdése. Ha tudod, hogy te nem akarsz folyamatosan, rendszeresen, sokszor szőrteleníteni, akkor hülyítetted be azzal a pasit a kapcsolat elején? Nyilván nem tetszik neki, ha nem azt kapja, amit megszokott.
2021. febr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/172 anonim ***** válasza:
100%
Most néztem amúgy a kommentjeidet... illik a mosdatlanságod a mosdatlan szádhoz és a proli viselkedésedhez. Merő retek lehetsz kívül-belül.
2021. febr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/172 anonim ***** válasza:
100%
A női nem szégyene vagy de tényleg, és az ilyen nők miatt nézik le a tiszta igényes nőket! Költözz be egy malacólba aztán nyugodtan élhetsz ott a malacok között, ők nem teszik majd szóvá ha bűzlesz.
2021. febr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!