Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rámszólt a pasim a higénia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámszólt a pasim a higénia miatt. Itt most vége van?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt. Kb 2 hete rémszólt hogy régebben jobban adtam magamra. Hozzáteszem én 2 naponta szoktam fürdeni nállunk otthon így volt szokásban! DE nem vagyok büdös. Azt is bevallom hogy az utóbbi időben nem borotválok annyit még régebben. Nem vagyok csupa szőr de nem is csinálom azt mint a kapcsi elején hogy minden nap leszedem.


Az a kérdésem hogy szertintetek kiábrándult belőllem? Vagy ha most vissza csinálok mindent helyreállnak a dolgok? Vagy nekem van igazam most?



2021. febr. 17. 20:58
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/172 A kérdező kommentje:

Leírtam hogy nem vagyok büdös!!!! NEM izzadok le! Nem vagyok az a tipus! Elő adjátok a szentet aztán ugyanúgy kimaradnak napok ebben biztos vagyok! Ha valaki olyan munkát végez elhiszem hogy fürdik minden nap! DE ÉN NEM! Hányszor kell ezt leirni hogy fel legyen fogva?


Aki meg trollozik menjen a fenébe komolyan. Mások is leirták hogy más országokban sem fürdenek minden nap! Mégsem mondhatni hogy egy francia büdös, akik a világhírű parfümöket kitalálták okostojások!

2021. febr. 18. 14:01
 82/172 anonim ***** válasza:
97%
Jaaaa, hogy te ilyen gén manipulált emberke vagy, aki nem izzad és biztos a kakád is rózsa illatú, a vizelet meg mentők. Elnézést, nem tudtam. Így már mindent értek. 🙄🤭
2021. febr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/172 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon buta vagy, ne haragudj. Buta és igénytelen.
2021. febr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/172 anonim ***** válasza:
97%
Mentolos, pardon. 😁
2021. febr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/172 anonim ***** válasza:
100%

Kiscsillag, magadon nem érzed, mert hozzá vagy szokva.

Én sem fizikai munkát végzek, de tudom, hogy más megérzi rajtam, ha nem zuhanyoztam előtte, pedig nem izzadok nagyon. Neked konkrétan szólt a pasid, és még azóta is hergeled magad, hogy mivel te nem érzed, ezért biztos nem vagy igénytelen. De. És a családod is. Csak megszoktad. És valószínűleg más nem mert neked szólni, mert a mai napig ciki megmondani a másiknak, ha kicsit büdi.


Az meg, hogy a franciák nem fürdenek, az egy hamis sztereotípia. És aki közülük nem fürdik, azt is meg lehet ott érezni, akármennyi liter parfümöt locsol magára. És nyilván nem az lesz a modatlan igénytelenke ott sem, aki a parfümöket készíti, mert az egy fokkal igényesebb az illatokra.

2021. febr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/172 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan munkát végzel, amiben meg sem izzadsz, akkor mitől vagy olyan fáradt hogy fürdeni sincs kedved? Vagy csak kifogásokat keresel, vagy hazudsz össze vissza és tényleg csak troll vagy.
2021. febr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/172 anonim ***** válasza:
98%

Ja és csak, hogy ebből is tanulj kicsit:

Belőlem - nem belőllem.

Nálunk - nem nállunk.


Szívesen 😘

2021. febr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/172 anonim ***** válasza:
98%

86: ez van, amikor vki egy igénytelen családban nő fel... az lesz neki a normális, mert anyu és apu szent. Megszokta a saját testszagát, azt hiszi tisztának. Szól neki más, és fel van háborodva. Állítólag szereti a pasiját, akinek nincs hozzá gusztusa, és fontosabb a saját büszkesége, mint belátni, hogy van nála igényesebb, és az jobban tetszene a pasinak, nyilván ő a hülye. Kicst túl önérzetes és beképzelt a "kiasszony" (bár viselkedésre inkább putri némber).


Amúgy anyukám nem izzad, tényleg genetikailag olyan - ez nem jogosítja őt sem fel arra, hogy ne fürödjön, annyi van össz, hogy nem kell dezodoroznia. A 2napos mosdatlanság rajta is megérződik.

2021. febr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/172 anonim ***** válasza:
97%

Elő adjátok a szentet aztán ugyanúgy kimaradnak napok ebben biztos vagyok!


miért maradna ki? normális embernek ez a napi rutin része. IGÉNYLI,érted? nem fekszik be a büdös,izzadt,végtermék-maradványos testével az ágyba, érted?

2021. febr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/172 anonim ***** válasza:
100%
Kimaradó napok? Vannak - évi max. 2x. De nem minden áldott héten 3x!
2021. febr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!