Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél ève nincs szex mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél ève nincs szex mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 éve se vagyunk együtt de 6 hónapja nincs szex. Hiába kezdeményezek az a válasz rá hogy most fáradt vagy semmi kedve...próbáltam segíteni neki hogy kevésbè legyen stresszes de ez sem segített. Önkielégít esténként mikor én màr el alszom. Ez miatt sajnos az önbizalmam a -1 alá süllyedt. Most már 24 hetes terhes vagyok sajnos pár kilót fel is szedtem. (Gyógyszer mellett lettem terhes és semmiképp nem akartam abortuszt) hiàba próbálok vele erről beszélni mindig felhúzza magàt és inkább neki áll játszani. Fél év alatt így tönkre tud menni valami? De azt állítja hogy szeret. Èn is szeretem. Nem értem mi lehet velem a baj akkor. Szerintetek mit lehetne tenni? Előre is köszönöm a válaszokat.
2021. febr. 17. 21:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, te ezt elhiszed?!


Megszületik a gyerek és ott fog hagyni egyedül.

2021. febr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
68%

Mi 1 éve sem voltunk együtt, s úgy lettem várandós Védekezés mellett.

Nálunk sem volt sok szex, baba miatt főleg, félt, hogy kárt tesz benne.

Amint megszületett a gyermekünk, aminek ő is orult, bár kereste a szerepet, rá fèl évre osszehazasodtunk.

Most vagyok a második gyermekünkkel várandós (Vicces, de ő sem tervezett baba.)

18 hónap lesz a kettő teso között összesen.

Ha úgy érzed, hogx minden rendben, segít a kelengye beszerzéseben, s ő is várja a picit, akkor kérd meg, hogy beszéljetek erről.

Neki milyen érzés, hogy Apa lesz?

Segits ráhangolódni Neki az apasagra, s mond el Te is az erzeseidet. Kezdő szülők lesztek, ilyenkor nagyon nehéz mindenkinek.

Az én párom Nagyom feszült volt sokáig, mem tudta hova tenni, hogy hirtelen lesz egy gyermeke. Féltem is, hogy elhagy annyira kilátástalannak éreztem, De meg tudtuk beszélni.

Fontos a sok kommunikáció.

Ha nem Schubert Norbi , akkor nem zavarja a kulsod, sőt sok férfinek szexi ha az utódjával várandós a párja, csak féltik az anyát, babát egyaránt.

Én megbeszeltem a férjemmel. Elmondta aggályait, én elfogadtam, megértettem, s megpróbáltunk közös dűlőre jutni.

Ne add fel, sok sikert hozza. Ha nem akar szexelni ne eroltesd, de szerintem ha megbeszélitek akkor találtok közös megoldást. A kulcs pedig az, hogy semmit ne eroltess, ne veszekedj, ne kérd számon és ne hanyj a szemére semmit! Ezekkel csak rontasz a helyzeten.


Kellemes Babavarast, s könnyű szülést kívánok! :)

2021. febr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz mit tenni.Nehogy nekiállj fogyózni!!Nem azt mondom,hogy zanálj mindent össze,hanem egyél annyit,amennyi szükséges.Egyértelmü az irásod alapján,hogy ez a gond.És most hiába kerreg itt majd néhány okostóni,ha nem kíván,akkor nem kîván.Ez ugyanaz fordított helyzetben,mikor a nö terhes és a férje nem kap semmit.

Csak arra ugye az a válasz,hogy kuss legyen neki,mert fobosabb a baba,fogja be,es legyen türelmes.

Szval egy szónak is 100 a vége.

Ha nem veti rád magát ,mint egy oroszlán,akkor vagy türelmesen elviseled(próbálkozni azért kell),vagy nem viseled.

Parancsszóra nem fog menni.

2021. febr. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
37%
Ilyen ez a magyar proli tempó. IQ light emberek dugnak ha kell ha nem, tabletta, jön a gyerek a semmire, a semmibe. Fantasztikus.
2021. febr. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!