Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igénytelenség miatt szakítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igénytelenség miatt szakítás?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt. Ebből 1 hónapja alszok nála hétvégén. Azt vettem észre, hogy a randikra ápoltan és illatosan jön de pl hétvégén baromira nem érdekli a zuhany + fogmosás. A lakása is rendetlen nagyon. Azt hiszem nem az én dolgom megnevelni egy 40 éves embert. Próbáltam már neki szólni, hogy ez engem nagyon zavar. Nem várom el hogy napi 5x zuhanyozzon, de azért na... Értitek.

Olyan szinten érzek undort hogy nem akarok hozzá átmenni. Szerintetek jogos lenne a szakítás?


30/n


2021. febr. 17. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
hat ha undoridsz tole, akkor jogos, igen. vagy esetleg o megy at hozzad es akkor hatha osszeszedi magat.
2021. febr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Téged minősít.
2021. febr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Jogos. Felesleges lenne belebonyolódni ebbe a kapcsolatba, hosszú távon úgyis állandó probléma lenne ebből. Még ha most össze is szedné magát, az csak átmeneti lenne, hisz ő alapvetően nem olyan.
2021. febr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%

Ez megoldhato lenne ha ol rendszeres hivod egyutt furdesre tusra vagy barmi az szépen automatikussá is válna kesobb.


Altalában nevelhetoek az emberek.


Én ha szerelmes lennék talán vennem a faradtságot. Mert amugy en sikerrel befolyásolok általában kapcsolatban, ugy, hogy szinte észre sem veszik.

2021. febr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%
Akit nevelnem kell, abból kiszeretek.
2021. febr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%

De vannak kincsek is, amik nem látszanak elsőre.

Aki helyből itél az neha nem tudja mit hagy ki aztán.

2021. febr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 peca1000 ***** válasza:
97%

Az hogy kupi van, az egy dolog.


De hogy büdös is, az már gáz.


Hagyd ott amint lehet

2021. febr. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%

Szakitas azonnal!

A rendetlen lakast meg elkepzelnem ugy, hogy elpakolok es nevelem. De hogy undorito legyen, sot, jo esellyel egyre rosszabb, ezt soha. Es nincs az az isten, hogy te mint no valtoztasd meg.

Azonnal lelepnek.

2021. febr. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%

Sosem értettem ezt a "jogos e" kérdést. Ha nem jogos, akkor együtt maradnál egy emberrel, akitől undorodsz? Ennyire nehéz felelősséget vállalni a saját értékrendért? Ha nem kívánod a társaságát, akkor persze, hogy jogos.


Másrészt: nevelni nem nevelheted, de elmondhatod neki, hogyan érzed magad mellette. Elmondhatod - sőt mondd el -, hogy elmegy a gusztusod és nem tudsz rá pasiként nézni. Ha nem kezd vele semmit, akkor ő is döntött.

2021. febr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez rohadt kiábrándító. Ez meg úgyse változik, főleg nem ennyi idősen.
2021. febr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!