Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez igénytelenség, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez igénytelenség, hogy ennyire izzad? Hosszútávon mit lehetne tenni vele?

Figyelt kérdés
Mikor randizni kezdtünk iszonyat izzadsag szag áradt belőle. Gondolkoztam, hogy nem megyek a következő randira, aztán mégis mentem. Mindig egy új esélyt adva. Aztan osszejottunk, akkor nem volt szaga. Most jarunk, pár hete , es ismét megcsapott a bűz. Mondtam neki. Azt mondta, biztos a szőr miatt. Hiába mosta meg,büdös maradt, aztán leborotvalta, és eltunt a szag. De nem volt nagyon szőrös neki, három milliméteres kb. Ezek szerint a randin is szőrös volt neki, azért volt nagyon büdös. Amúgy minden nap fürdik. Dezodort mondjuk nem használ. De nem büdös ha borotvalva van neki. De ha már nő a szőr egy kicsit is akkor a tusfurdo se viszi le a bűzt. Akkor se ha többször atmossa.
2021. febr. 18. 01:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Az, hogy izzad, az nem igénytelenség, max az, ha nem tesz ellene. Az már jó, hogy beszéltetek erről, és az is, hogy tudjátok, mi a gond forrása (ezek szerint a szőr), mostmár csak bátorítanod kell, hogy folytassa csak így tovább, esetleg még mondhatod neki, hogy próbáljon ki valami izzadásgátlót.
2021. febr. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos velem is ez van,ha nincs szőr szag sincs,egy kis szőr után már szag is van,teljes mindegy hányszor fürdöm vagy mosom meg ugyan úgy szagos leszek, már lassan nem bírom.😭😭😭😭


Ha szaga volt lehetséges hogy a randin is volt egy kis szőre.

2021. febr. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
Te első randin már a farkát szagolgatod?
2021. febr. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Miert nem hasznal dezodort?

Volt egy hasonlo munkatarsam, kis vekony gyerek de olyan budos volt mindig mint a kvaelet, mindenki kerulte. Es egyszer lattam őt egy csajjal setalni. Hat eszem megall hogy vannak emberek akik elviselik azt a buzt. Egy dolgot legyszives tegyel meg a tarsadalomert, ha majd szakitasz vele, mond meg neki hogy azert volt mert budos! Igy lehet eszreveszi magat es elkezd hasznalni valamit mint minden mas normalis ember

2021. febr. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
van olyan betegség, ami a mirigyek tultermelodeset okozza, semmi koze a higieniahoz. Semmi sem segit olyankor...
2021. febr. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy én vagyok értetlen, de hol borotválkozott meg?

Melyik testtájról jön a bűz?

2021. febr. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hónalj.
2021. febr. 18. 09:26
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig a dezodor nélkül büdös lesz. Én nő létemre is büdös vagyok dezodor nélkül, szóval zuhanyzás után egyből odakenek egy adagot. A borotválás tényleg segít a szag csökkentésében, de önmagában halottnak a csók.


Nem tudom hogy járhatsz valakivel aki bűzlik. Ennyire el vagy keseredve?

2021. febr. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

Az izzadság szag önmagában nem büdös, az meg van?

Menjen el orvoshiz ha büdös, mert valami nincs rendben.

2021. febr. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

A pasik többsége idióta, és nem érti meg, mondván: "De hát minek a dezodor, amikor fürödtem?"

Meg kell magyarázni neki, hogy a dezodor fürdés után kell, és mi a funkciója.

2021. febr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!