Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha zavar, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha zavar, hogy a barátom egy évben 1x vesz virágot és az nem vörös rózsa?

Figyelt kérdés
Persze örülök neki, meg szép a másik is, de ez engem zavar. A barátnője vagyok, nem valami lánybarátnő vagy haver...

2021. febr. 18. 07:38
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
93%
Minden héten veszek magamnak a lakásunkba egy szép nagy csokor virágot, főleg tavasszal. Az elején még nem nagyon értette, hogy minek vásárolok ilyet de aztán rájött, hogy én ezt szeretem és onnantól ha örömet szeretne okozni akkor hoz nekem egy szép csokor rózsát vagy tulipánt, én mondjuk a fehéret szeretem de vöröset hozott most. Szerintem nem kell semmit csinálnod, vedd meg magadnak és tedd ki, nagyon jó hangulatod lesz úgy is ha nincs a köret hozzá :) Ha szeret úgyis rájön a dolgokra ;)
2021. febr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Én is ritkán kaptam virágot. Igazából annál jobban tudom értékelni. Például csokrot a 6 év alatt egyszer kaptam. Azt az elején mondtam, hogy szeretem a rózsát és nyilván a vörös a szerelmes szín.

Pár éve nem volt csak fehér rózsa a virágboltban és azt hozott. Nemrégiben megkérte a kezem és akkor szóbajöttek múltbeli emlékek és mondtam neki, hogy imádom a vörös rózsát, de az egyik legszebb emlékem mégis az, amikor egyik télen a fehérrel lepett meg. Figyelmes volt, mivel egy hét múlva kaptam egy fehéret.

Szerintem ha nem mondod el neki, hogy te milyen virágot szeretsz, akkor csak tippelgetni fog. Ha nem egy pár hónapja vagytok együtt, akkor azt is felhozhatod, hogy olyan boldoggá tenne téged, ha néhanapján meglepne egy szál virággal.

A turizmus haldoklása szerintem ilyen szempontból irreleváns, mivel a párja valószínűleg nem abban dolgozik, valamint a helyi virágboltost segítené a virágvásárlással.

Viszont Kérdező, attól hogy valaki leírta, hogy szokott virágot kapni a kapcsolatában, az nem azt jelenti, hogy ennyiből áll az egész. Simán kaphat virágot ÉS támogathatja a párja a nehéz helyzetekben.

2021. febr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Mindannyian mások vagyunk. Én speciel nem várom el ezeket a kirakatromantikus dolgokat, meg "hagyományosan hű, de szerelmet sugárzó" dolgokat, és fontosabb lenne, hogy személyre szabott dolgokkal kedveskedjen... de ha neked kell a vörös rózsa, akkor beszéld meg vele.
2021. febr. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
58%

Mi a gond cuncimókus? Nincsen mit kipakolni a sleppednek fészre, meg instára? Mert nyilván ez a gond...

Már ha egyáltalán nő vagy, mert amilyen alpári, ruppótlan, suttyó , proli megnyilvánulásaid vannak, én nem merném a pasi helyében a szádba rakni a farkam, mert ott (is), akkora mocsok van, hogy félnék lerohad...

2021. febr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
75%

Beszélj vele nyíltan, egyenesen erről.

Egyébként meg csiszolj a modorodon, stílusodon mert mindkettő undorító.

2021. febr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
74%
20 év házasság alatt meg tudnám számolni egy kezemen hogy hányszor kaptam virágot és eleinte zavart vagyis inkább szerettem volna ha kapok.De az én férjem nem egy virágvásárlós típus és ezen túltettem magam mert ezen kívül a legjobb férj nekem.
2021. febr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!