Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felek vege lesz a kapcsolatomn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felek vege lesz a kapcsolatomnak ha nem fogunk megallapodni h hova menjunk. 1 eve vagyunk tavkapcsolatban (100km) osszeakarnank koltozni de felek nemlesz eleg. 4 honap es befejezem a kepzest. Mit tegyek/tegyunk?

Figyelt kérdés

Ha meg fel evet maradnak jo otlet lenne? De akkor megint plusz felev tavkapcsolat plusz itt nincs munkalehetoseg csak az alja amit a legtobb ember itt vegez. A baratomnak sincs ott allasa még

21/l


2021. febr. 18. 12:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

"9/10 A kérdező kommentje:

Nem mindenhol 300ezer😂👍


Van 60 70ert is"


Ja, vályogház.

2021. febr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
77%

Hagyjátok, neki nem lehet ész érveket mondani, minden héten kiírja a kérdéseit.

Amikoről felismerhető:

távkapcs, 100km, 21éves, 1 éves kapcsolat, ékezetek nem használata


Legalább már 20 kérdést kiírt ide, tök mindegy mit tanácsolnak, az nem jó.

Költözzetek csak össze. :D Komolyan. Öröm lesz olvasni utána a nyavajgást hogy nem megy semmi.


Nem vagytok csórók. Oké.

Te nem dolgozol, barátod se. Oké.

Akkor gondolom azt akartad írni, hogy a SZÜLEID nem csórók, hisz ők pénzelnek.


Na csak hogy tisztábban láss : egy albérletnél 2 havi kauciót + 1 havi lakbért kérnek, tehát kapásból minimum 300 ezret ki kell fizetnetek. Nekünk 120 a lakbér, szóval mi a beköltözés napján 360 ezret fizettünk ki, és akkor még üres volt a hűtő, nem volt semmi takarítószer stb.


Mi úgy számoltunk, hogy az összeköltözésre összesen kb 500 ezer forintot kell félretenni, szóval mindketten 250et félreraktunk erre. Ez elég volt a kaucióra, lakbérre, bevásárlásra és az elsődleges dolgok vásárlására.


Akkor gondolom mivel nem vagy csóró, van félrerakva ennyi pénzed, ugye?


Komolyan nem is értem miért bonyolódok ebbe bele, 21 évesen úgy viselkedsz mint egy 15 éves, egyáltalán nem való neked se kapcsolat, se összeköltözés. IQ és EQ az nálad 0.

2021. febr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Jaj, én is ráismertem, tényleg többször kérdezte ugyanazt. Csóró is és műveletlen is.
2021. febr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

De szarkasztikus hangulatban vannak itt egyesek!

A távkapcsolat valós probléma, mi is lassan 1 éve igyekszünk úgy alakítani az életünket párommal, hogy végre egy helyen legyünk. A korona miatt vagyunk még mindig két városban, ahol mindkettőnknek van állása (az egyetemet én is mostanság, tavaly nyáron fejeztem be). Most már csak annyi kell, hogy vagy én találjak valamit az ő városában, vagy ő az enyémben, az anyagiakat lassan összegyűjtjük a költözéshez :) Tedd ezt te is, kérdező, vállalj legalább egy ideiglenes állást mindenképp! Mert vakon tényleg nem szabad belevágni ebbe a dologba, túl nagy lesz a tét a költözéssel, a semmiből meg értelemszerűen nem fogtok sokáig megélni.

2021. febr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!