Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok az alkalmi kapcsolatban hol szerelmes, hol nem? Ezt a srácok igy tudatosan tudják irányítani?

Figyelt kérdés

Friss alkalmi kapcsolatom van. De huzamosnak tűnik.

Feltűnt magamon hogy teljesen hullámoznak az érzéseim, vagy a szex kell nagyon belőle, vagy átcsapok abba hogy érzelmileg feszegetem a határait, ezt sem tudom miért, nem tudatos, bánt ha nem ir és hiányzik, máskor meg szex után ha 1 napig nem irunk szinte és csak "melegen tart", olyankor sokkal józanabb vagyok, azaz hideg èrzelmileg, aztán megint ha találkozunk erdekelne ő miket érez, stb.


Mindeközben ő végig racionális és higgadt.


Èn miért csapongok ebben összevissza?



#szeretem nem szeretem
2021. febr. 18. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert a nők nagy része elkezd érzelmeket táplálni a szexuális együttlétek után. Elkezd kialakulni a kötődés. Ezt én is nem rég tanultam meg. Ha olyan partnered van, aki mutat irántad érdeklődést és gyengéd akkor hamar megeshet. Ha viszont rideg akkor is megtörténhet, csak lehet lassabban. Nekem nem jött be, mert mindig többet akartam a végén. Mondom ezt úgy, hogy 2 évig csináltuk és kb. másfél év után beleszerettem. Végül veszekedések miatt szétmentünk, mert nem szeretett volna velem semmi komolyat. Fájdalmas volt.
2021. febr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én még ott tartok hogy nem akrok beleszeretni, járni már pl nem szeretnèk vele, de valahogy jönnek ezek az érzések amik felkavarnak. Felemel aztán "levág", másszor közömbös, hullámzik az egész és zavar.


A srác szerencsémre nem hülyit soha semmivel.

2021. febr. 18. 15:38
 3/4 anonim ***** válasza:
nem valo mindenkinek alkalmi kapcsolat, az a helyzet. ha nem tudod helyen kezelni es itt szenvedsz tole, akkor ne szexelgess vele.
2021. febr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Pont ő a jo ilyenre mert ő higgadt normális.

Jo kezekben vagyok mellette szerintem.

Csak én nem vagyok higgadt normális :(

2021. febr. 18. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!