Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tartsak fenn alkalmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tartsak fenn alkalmi kapcsolatot a sráccal? Mi a legjobb nekik pluszba?

Figyelt kérdés

A szex az stimmel. Eddig. Ő a kommunikáciot is szeretné, én néha megerőltetem magam ugyan, de nem akarok beszélgetni..

Másképp el lehet érni azt hogy huzamosabb legyen?


Jelenleg 1 hónapos a dolog.

Szeretném megtartani valahogy.



#huzamos alkalmi kapcsolat feltételei
2021. febr. 18. 15:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Ezt hogy kell elképzelni? Szex után szeretne beszélgetni veled, de te azonnal kidobod vagy eljössz tőle?

Vagy neten akar beszélgetni napközben?

2021. febr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Igen àltalában szex után. Az eletemről exemrol munkàmrol multamrol, ffi női kapcsolatokrol, anyagiakrol, politikàrol, egészséges életmodrol, napi rutinrol rendszerről a véleményem szokásaim, ő szintén megoszt mindent tervek cèlok elképzelések, rokonok, sportmultja stb.

Fontos neki ha irásban is csak random beszélgetünk a tartalmas csevegések amikben van ertelem gondolatmenet ötlet elvonatkoztatások, szeret beszélgetni velem kell neki az intelligencia műveltség is a nőből.


Engem meg baromira fáraszt..

2021. febr. 18. 15:49
 3/31 A kérdező kommentje:
Kicsit beszélgetek vele olyan 1 orákat plusz és eljövök. Nem is merek igy tovább maradni nála..
2021. febr. 18. 15:50
 4/31 A kérdező kommentje:

Na es tartok attol ami most vagyok hogy már nem birom nem kommunikálok irásban mindent rövidre zárok és már meg attol tartok igy hogy lecseng.


Ja és persze a szexről is szoktunk

2021. febr. 18. 15:51
 5/31 anonim ***** válasza:
59%
kicsit olyan, mintha nem lennenek baratai, akikkel ezt megbeszelhetne. vagy ilyen ‘be nem all a pofaja’ tipusu buzgomocsing, aki iiimadja mindenhol es mindenkinek kifejteni a velemenyet es magarol beszelni.
2021. febr. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi van emögött de mintha vizsgáztatna folyton
2021. febr. 18. 16:10
 7/31 A kérdező kommentje:
Es szoval attol tartok nem felelek meg aztán..
2021. febr. 18. 16:10
 8/31 anonim ***** válasza:
Én adtam esélyt ilyen dumagépnek, de kár volt. Nem fejezi be magától. Ha szólsz, akkor meg sértődés van.
2021. febr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Nem az hogy dumagép. Hanem felőlem vannak elvárásai. Mit gondolok errol arrol, van e mondanivalom vagy üres a fejem. Egyfajta megfeleltségi kényszert támaszt bennem.

Es szabályosan félek attol ha nem kontaktolok, hogy jaj mi lesz.

Nem tartok kapcsolatot nem folyok az életébe nem is tudnék, és félek hogy igy kioltom az egészet.

2021. febr. 18. 16:28
 10/31 A kérdező kommentje:
*felém olyan mintha elvárásai lennének.
2021. febr. 18. 16:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!