Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működőképes az a kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működőképes az a kapcsolat, amiben külsőre a férfi jobban néz ki, mint a nő?

Figyelt kérdés

Átlagos nő vagyok, van egy-két testrészem ami kifejezetten előnytelenül néz ki, de persze társulnak hozzám szép alkotórészek is, de ebből véleményem szerint kevesebb van. Személyiségileg viszont úgy érzem, hogy rendben vagyok, stabil értékrenddel rendelkezem, gondoskodó vagyok, tudok viselkedni, pozitív vagyok és tisztelem a páromat, vannak elfoglaltságaim, nem tapadok rá, mint egy pióca, nem érzem magam felületesnek stb. Párom is gyakran emlegeti, hogy olyan normális lány vagyok.

Viszont ő nagyon jóképű és helyes, nálam jobban néz ki férfi kiadásban. Nagyon sokáig válogatott nők között, sok nőt "elfogyasztott" alkalmi kapcsolatokban, míg nálam meg nem állapodott. Már pár hétnyi ismerkedés után tudtomra adta, hogy tudja, hogy köztünk működhet és szeretne velem lenni. Kifejezetten engem választott.

Én ennek nagyon örülök, de mivel egy elég jó parti minden tekintetben, állandóan körülötte legyeskednek más nők, ráadásul szép nők is. Szerintetek ebből adódhat a jövőben problémánk?


2021. febr. 18. 20:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Csak tőled függ.Ha ezen agyalsz és féltékenykedsz,nem fogadod el magad,akkor lesznek problémák.Ha megpróbálsz örülni,pozitívan élni és nem törődni más nők külsejével,minden gond nélkül lehettek boldogok.
2021. febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Ha a párod hűséges típus, és így is szeret, akkor nem, ha rajta múlik. Abból lehet még, ha te komplexusos maradsz (pl. féltékenykedsz, folyamatosan a saját komplexusaiddal gyötröd, kérdezgeted, hogy mit szeret benned, elmondod, mennyire nem érsz fel hozzá stb.).
2021. febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem csak a kérdezőn de a párján is sok múlik. Mindig minden változik, ha már nem leszel neki újdonság és mindig elérhető leszel, majd akkor kezdhetsz el izgulni, de addigra már te is épp eléggé kiismerted őt, a hibáival, szal reálisan fogod látni, olyannak amilyen ő valójában. Most még elég rózsaszín szemüvegen látod. Hosszútávon úgy sem az dönt ki hogy néz ki, hanem hogy mennyire jöttök ki egymással, tudtok e újat mutatni a másiknak vagy ugyanúgy elfásultok benne, mint oly sokan. Sok sikert azért! :)
2021. febr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Adódhat ebből probléma, az meg kérdés, hogy nálad fog e.
2021. febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Hat ebbol latszik h nem a kulsodert szeret. Ha az onertekeleseddel nem lesz gond hosszabb tavon se akkor sztem nem lesz gond
2021. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

Engem általában nagyon helyesnek tartanak. Ezt szóvá is teszik és sokat meg is néznek az utcán. Könnyen is tudok ismerkedni és barátkozni is.


A volt barátnőm abból indult ki, hogy ha eddig hűséges is voltam, egyszer biztosan nem leszek az... tönkre is tette a kapcsolatot... hűséges maradtam. De ezt minden héten elviselni, kibírhatatlan.


Szóval azt javaslom, hogy bízz önmagadba és a párodban is.


29f

2021. febr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#6 érdekes, engen pont az nyugtat meg, hogy korábban is hűséges volt a barátom.
2021. febr. 18. 21:53
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

6-os vagyok: #7-es (kérdező): igen, ez lenne a normális szerintem, illetve az, hogy a közös élményeinkből, tapasztalatainkból és érzéseinkre "táplálkozik" és azokra támaszkodik...


Csak szeressétek egymást... Sok sikert kívánok Nektek!

2021. febr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg ilyen párt ismerek, ahol a férfi sokkal vonzóbb. De miért ne működhetne? Örülj, hogy nem "csak" a külsődért van veled, hanem meglátta a belső értékeidet is.


Nekem a bátyám nagyon jóképű pasi, a felesége nem túl szép, és akkor finoman fogalmaztam, hidd el. 20 éve együtt vannak.


Szerintem a férjem is vonzóbb, mint én (szerinte fordítva van), 17 éve vagyunk együtt.

2021. febr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%
Szivi ha ez neked nem pálya, gyere hozzám. Garantáltan rosszabbul nézek ki nálad, bónuszként jóval idősebb vagyok nálad. Mellettem bolgog kiegyensúlyozott lelki életet élhetsz. Garantáltan nem lesznek ilyen jekllegű aggályaid.
2021. febr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!