Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom fia velünk él. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom fia velünk él. Hogy szokjam meg?

Figyelt kérdés

12 éves. Egész nap gépezik, tévé. Nem tanul. Vagy csak alig.

Evés- pizza, kirántott hús, szalámus kenyér. Itt telt le. Az apja meg hagyja. Kènyezteti, sorra fizeti a számítógépes újabb játékokat ill. a szamárságokag neki


2021. febr. 18. 21:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
63%

20: hány evesek voltak mikor megismerted őket? Az is sokat számít, meg hogy már nem élt az anyjuk.

Nálunk mindenkinek lett uj családja és én kicsi kora óta ismerem. Van saját gyermekünk is. Most nehezebb, hogy nagyobb, meg a covid miatt idén sokszor alig láttuk. Most öt idegesíteni kezdte a féltestvére, ez is zavar engem. Ilyenkor nagyon nehéz, mert ilyenkor elojonnek azok az érzelmek, hogy a sajátomat védem. Hiába szerettem meg az évek alatt. Ne gondold, hogy nem nehéz ott, ahol nincs utálkozás.

Persze erről nem ildomos beszélni.

Engem nem zavart, hogy a páromnak van gyermeke. Én is elvált szülők gyermeke vagyok, valahogy ez adott az egészhez egy empátiát.

A kamasz kor a saját gyermekkel is nehéz. Nem tudom mit hoz a jövő.

2021. febr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
64%
Csak én mondom simán rántott húsnak a kirántott húst?
2021. febr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
17%
Rángasd el őket párterápiára. Nagyon nem lesz így jó viszonyuk felnőtt korára. Üres lesz a kapcsolatuk. Gyerek is önismeret nulla lesz.
2021. febr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

21-es, tudom, miről beszélsz.

Nekem anno a pszichológusnő is megmondta, hogy ez általában nem szokott működni. Csak van, ahol utálkozás is van, és van, ahol meg nincs (pl. Nálatok nincs). Csak hát az ember ezt nem teszi ki az ablakba.

(Amúgy 20-as vagyok, szóval: 12 és 13 évesek voltak, fiú és lány. Igazából a végén esett le nekem a tantusz, hogy ők már az elejétől fogva utáltak - persze igyekeztek jó képet vágni az apjuk miatt, ideig-óráig. Nekem meg valahogy egy év alatt sikerült megutálnom őket, hát ez volt, még jó, hogy kiléptem belőle. )

2021. febr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hány eves vagy, de épeszü nő nem áll le gyerekes paaival 30 alatt
2021. febr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon helyes, hogy az ÉDESAPJA befogadta, te meg fogd be a szádat.
2021. febr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!