Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alkalmi kapcsolatba beleférnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi kapcsolatba beleférnek már az elején az ilyen 3-4-5 napos szünetek? Ha nincs senkije? 26n

Figyelt kérdés

Elvileg nincs senkije. Ezt nagyon határozottan állitja.

De kifogásokat kapok.


Eleinte nagyon szenvedélyes, különleges es jo kis vad szex volt köztünk. Illetve van és lenne is, HA lehetne.

De..

Fáradt, kicsit rossz a közérzete stb ezek jönnek mostanában.


Én joformán naponta kétnaponta akarnám. Állandoan bennem van az a feszko.


Nekem ugy tűnik mintha kb egy hete nem lettünk volna együtt de visszaolvasva látom hogy 2 napja voltunk egyutt, ugy, hogy nem akar holnap és lehet utána sem..


Miközben azt állitja a szex az kell neki nagyon is. Illetve én.


De fáradt.


Első alkalmi kapcsolatom. Nem szoktam ehhez hozzá. Nem ismerem.

Általában alkalmi kapcsolatokban heti hányszor van szex? Vagy én vagyok eltévedve hogy min.2 naponta 3 naponta kellene?


Vagy most akkor tényleg bizhatok benne hogy csak én vagyok? Jelenleg én ezt elhiszem valamiért. Határozott általában komolyan is beszél és korrekt engem sem hülyít.


Csak nem értem mi van vele mikor én meg itt "epekedem"utána:(



#alkalmi kapcsolatban szex gyakorisága
2021. febr. 18. 23:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
100%
Ez az alkalmi kapcsolat. Élvezd.
2021. febr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 A kérdező kommentje:
Hát azt hittem más leaz mint egy normal kapcsolat.
2021. febr. 18. 23:16
 3/78 A kérdező kommentje:

Exem szépen lelépett(mert nem akartam az anyukájához koltozni LOL) en meg ott maradtam ugy hogy sehol egy férfi.

Ő meg simán birta is nélkulem..

2021. febr. 18. 23:17
 4/78 anonim ***** válasza:
84%
Ordit a kerdesrol hogy te nem csak szexet akarsz tole
2021. febr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
100%

Hát más is mint egy alkalmi kapcsolat. Nekem csak egy ilyen kapcsolatom volt, de volt hogy kéthetente csak egyszer tudtuk összehozni. Míg a normális kapcsolataimban néha naponta is előfordult/fordul.


Szerintem az alkalmi kapcsolatok abban is külöböznek, a normáltól, hogy kevesebb időt töltenek együtt a felek. A mindennapos találkozások és ágybabújások néha egy normál kapcsolatban sem hozható össze, nem hogy egy alkalmiban, ahol a felek nem mindig akarnak ennyi időt együtt tölteni.

2021. febr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 A kérdező kommentje:

U akkor ő is ezt hiszi talán ha már itt ebből ezt hiszik..?

Csak mert hiányzik a szex vele?


Vagy az alkalmi kapcsolatok ugy a normálisak ha van minimum két partner hogy ne kelljen joformàn heteket várni??

2021. febr. 18. 23:30
 7/78 A kérdező kommentje:

Köszi 5#

Eddig azt hittem egy elég lesz.:(

2021. febr. 18. 23:31
 8/78 A kérdező kommentje:

Válaszolnátok legyszi?

Akkor lehet ezért nem kapom, mert azt hiszi nem az kell?


Ezt a logikát..

2021. febr. 18. 23:59
 9/78 anonim ***** válasza:
100%

Már sikerült elüldöznöd

Elvárás hegyek.

Majd megy ha akar.


Általában alkalmi kapcsolatokban heti hányszor van szex? Vagy én vagyok eltévedve hogy min.2 naponta 3 naponta kellene?


Ahányszor mindketten akarják. Ez lehet napi 2, de havi 1 is.

Kellllene? Ilyen meg pláne nincs

2021. febr. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 A kérdező kommentje:

nem akarom elcseszni

Most akkor vàrjak turelmesen turelmesen? Ugy jo lesz?


Kicsit hihetetlen hogy pasiknál kell várakozni..

2021. febr. 19. 00:19
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!