Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez belefér, ha a barátnőtök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez belefér, ha a barátnőtök, aki orvos lenne, az exének segítene egészségügybeni befolyásoltsága miatt és még pénz is adna neki?

Figyelt kérdés

Beteg a csávó, de még mindig érzem mintha kötődne hozzá. Első szerelme volt több eves kapcsolat, nagy korkülönbséggel. Ő meg minden befolyását beveti, hogy segítsen neki.

Nem nézem rossz szemmel, de milyen szintig normális ez?



2021. febr. 19. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Orvos vagyok. Vőlegényem van, akit imádok, nem szoktam az exeimre gondolni, de bármelyik megkeresne, hogy gondja van, segítsek, mindegyiknek gond nélkül mindent megtennék.

Szerintem ez normális.

2021. febr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%

Nekem nem férne bele. Én egyik exemmel sem tartom a kapcsolatot. Szakításkor törlöm/tiltom őket, és eleve nem ismerkedem a környezetemből, hogy később találkozni se kelljen velük.


Meg az milyen férfi(?), aki a fiatalabb ex-csajától kér/fogad el pénzt??? Az egy csicska.

2021. febr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Ha orvos, letette a hippokratészi esküt. Segít mindenkinek, akinek tud.

Akkor lenne egy g.ci, ha tudna, de nem segítene egy betegen.

2021. febr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

3.-nak.


Tévedsz. Joga van elutasítani, és másik orvoshoz küldeni. Sőt anyagi okok miatt is visszautasítható az ellátás.


És ne mond, hogy nem, mert én már elmondtam azt az esküt!

2021. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Vannak más orvosok is.Én annyiban segítenék h ajánlanék egy kollégámat aztán pont.A barinőd valami miatt rendkivűl készséges..egyem a szívét
2021. febr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Én nem vagyok híve ennek az utáljuk az exeket, meg soha ne beszéljünk velük, meg tegyünk úgy, mintha soha nem lett volna egy fontos része az életünknek, szóval ameddig azt érzem, hogy a párom engem szeret, hozzám kötődik, addig nem zavarna, hogy segít. Ráadásul az egészség az nem egy elrontott adóbevallás, amire mondjuk nyugodt szívvel azt mondanám, hogy menjen másik könyvelőhöz vagy oldja meg máshogy. Szóval, aki része volt az életemnek, és nem aljas módon bánt velem, annak ebben, amit tudok, segítenék.

DE! Azt mindenképpen megvizsgálnám, hogy ebben nincs-e szerelmi vágyódás mondjuk. Vagy kihasználás, szóval honorálja-e valamivel az illető a segítséget (vagy esetleg korábban ő tett a páromért nagyobb dolgokat, amiket úgymond most törleszt). Az illető igyekszik-e maga is tenni a dolgokért, vagy csak a páromtól várja a sült galambot. Meg mondjuk mennyire forog veszélyben emiatt a karrierje.

Viszont ez a pénzadás eléggé aggasztana önmagában. Mit jelent, hogy ad pénzt? Kölcsön, lepapírozva, szerződéssel, hogy majd kezelések után visszaadja? Vagy csak úgy? Milyen összegekről van szó?

2021. febr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Hallo, hallo. Magyarorszagrol van szo, es befolyasrol. Gondolom, a kotelezo protekciorol, hogy ne dogoljon meg varakozas kozben, meg azert, mert beleszarnak.

Erre feltekenykedni orultseg.

2021. febr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
Mivel beteg, szerintem így nem gond. Csak miután megoldódott a probléma figyelj, hogy még mindig tart e a kapcsolatunk. Ha igen akkor gondolkozz el.
2021. febr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen összeg, de a saját fizujából megy nem a közösből. Az se tudom mi baja lehet, mert ugye titoktartás és nem tud dolgozni, ezért ad neki pénzt. Korábban sokat segített neki a pasi azt mondja, mert akkor jártak amikor a barátnőm tanult. Igen ilyesmibe segít, hogy közbejár a kollégáinál, hogy vegyék előre meg ilyesmi, mert nem az ő szakterülete a téma.
2021. febr. 19. 20:08
 10/12 anonim ***** válasza:
26%

Még neked se mondja meg mi baja az ürgének és pénzt dugogat a zsebébe?

Mi van ott nálatok? :))

2021. febr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!