Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ha a párom nem mutatott be otthon 4 hónap után sem?

Figyelt kérdés
2021. febr. 19. 19:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Nálam normális. Volt barátnőm, akivel együtt éltünk, de nem mutattuk be a másikat otthon, a szülőknek. Pedig mindkettőnknek jó volt a kapcsolata a szülőkkel, és nem is kellett szégyellni a másikat.
2021. febr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltél vele erről? Mit mond, miért nem mutatott be? Te már bemutattad őt? A szülőkkel él még, vagy egyedül?
2021. febr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez elég sok dologtól függ.

A szülőkkel él, vagy egyedül?

Ha egyedül, akkor alapvetően milyen gyakran találkozik velük?

Milyen a kapcsolata a szüleivel?

Másoknak bemutatott már, pl. baráti kör?

Titkol is, vagy csak nem mutatott be?

Te bemutattad már? Ha nem, akkor miért nem?

2021. febr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az előző kapcsolatában sem mutatta be a csajszit, vele már együtt lakott. Mi még nem lakunk együtt. Én már réges-rég bemutattam itthon. Egyszer szóba került a bemutatás akkor megkérdezte, hogy "annyira akarod?" Akkor letettem róla. Nagyon jó kapcsolata van a szüleivel így nem is értem, hogy miért húzza. Félek, hogy valami van a háttérben. A családjából csak az unokaöccsével találkoztam, senki mással. Elvileg sokkal komolyabban gondolja velem, mint az előzővel. Ezért is nem értem. Lassan össze is költözünk egy éven belül, nekem fontos lenne a bemutatás is. Szeretnék kicsit "közéjük tartozni"
2021. febr. 19. 20:12
 5/16 A kérdező kommentje:
Tudnak rólam név szerint, az apukája biztosan. A barátaival sem találkoztam még, ő se sűrűn jár hozzájuk/velük. Nem tudom, hogy tudnak-e rólam, ezt még nem kérdeztem meg
2021. febr. 19. 20:14
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt egyetlen egy megoldás van: leülteted, és megkérdezed, hogy miért nem akar bemutatni.
2021. febr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagybátyám pl 2x nősült, mind a kétszer akkor mutatta be a családnak a őket, amikor jöttek bejelenti, hogy házasodnak. Jó mondjuk ott annyi a háttértörténet, hogy a nagymamám közölte vele, hogy onnantól kezdve csak akkor hozzon bemutatni valakit, ha el is veszi.
2021. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok, hogy szeret, olyan dolgokat megtesz értem, hogy néha csak ámulok. Van köztem és párom között 10 év. Talán ezért? De tudják a koromat, szerintem képen is láthattak már
2021. febr. 19. 20:16
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdezd meg... mi itt nem vagyunk gondolatolvasók. Nagyon sok oka lehet, mi nem fogjuk tudni megmondani. De ha itt találgatunk, te egyre inkább bele fogod magad lovalni, még jobban kombinálsz majd, ami senkinek nem tesz jót.

Szóval: ülj le vele beszélni.

2021. febr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
Azért szerintem 4 hónap után még akkor sem feltétlenül kell bemutatni, ha már a jövendő gyerekeitek neveit eldöntöttétek. Ugyan nekem rossz volt a kapcsolatom a szüleimmel mindig is, de 1-2 év együtt élés után mutattam csak be a páromat először, az összes többiről mindig csak névleg tudtak, és pár alap infót, egyébként nem ismerték őket és nem is voltak rájuk kíváncsiak. Nem mindenki akarja megismerni azokat, akik aktuálisan a gyerekeik mellett vannak, hiába gondolják a fiatalok nagyon komolyan - meg látod, az exét hiába mutatta volna be nekik, így is szét mentek, pedig még együtt is éltek, akkor szerinted mennyire vennének téged és a ti kapcsolatotokat komolyan, ha 4 hónap után beállítana veled? Nyilván ha neked fontos, meg lehet ezt vele beszélni, hogy ő mit gondol, ő ismeri a szüleit, én most csak a sajátjaimból indultam ki, nálam tényleg az volt az alap feltevés, hogy a családi házunk nem átjáróház, csak akkor vigyek haza bárkit is, miután már gyűrű is van az ujjamon. Azt ugyan nem vártuk meg, de azért azt igen, amikor már látszott, hogy ebbe az irányba halad a kapcsolat.
2021. febr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!