Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz a családon belüli erőszakról?

Figyelt kérdés

2021. febr. 20. 12:11
A kérdező szavazást indított:
Ellenzem (nő vagyok)
Ellenzem (férfi vagyok)
Semleges (nő vagyok)
Semleges (férfi vagyok)
49 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
mi az hogy semleges? tök mindegy hogy milyen nembe tartozol ez nem normális, nem semleges. Mi itt egyáltalán a kérdés? hogy rendben van e a bántanak családon belül? Nem nagyon nincs rendben, ez semmilyen körülmények között nem normális
2021. febr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Itt elsősorban párkapcsolati erőszakra gondolok. Tehát amikor a férj/feleség bántalmazza a párját!
2021. febr. 20. 12:14
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
teljesen mindegy ez nem oke, semmilyen körülmény között. mióta normális az ha bántanak, nem is értem a kérdést egyáltalán hogy merül fel ilyen. egyértelmű, hogy normális mentálisan egészséges ember ilyet nem pártól
2021. febr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen rendben van, sőt jót is tesz, ha néha megmutatjuk ki a főnök. Szakértők is 2-3 naponta ajánlanak egy pofont és legalább havonta egy alaposabb verést. Kell a rendszeresség, az tiszteletet parancsol.

*irónia*

2021. febr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azért írtam bele a semleges témát, mert már találkoztam pár emberrel akit ez egyáltalán nem érdekelt. Sajnos nem mindenki ítéli el a bántalmazást.
2021. febr. 20. 12:32
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Akadnak ignoráns emberek minden témában, de ez nem épp egy megfelelő hozzállás
2021. febr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
4%
Az asszony verve jó, hejhó!
2021. febr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
18%
Kövezzetek meg, de ez a fogalom is csak az ostoba buta nők miatt létezik, akik hagyják. Mert alap esetben akire egyszer kezet emelnek, annak már pakolnia is kell(enne), és így nem is beszélhetnénk olyanról, hogy családon belüli erőszak. Aki meg tűri és marad, az meg is érdemli, szóval semleges.
2021. febr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
attól még, hogy nincs rendszer benne, de egyszer megver a párod az attól még erőszak. elég érdekes ez a logikai menet. nyilván a nő ostoba mert "hagyja" véletlenül sem az erőszakos fél. ismételten érdekes gondokat menet
2021. febr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%
Perse, persze a nő az ostoba. Addig mondanak ilyet míg épp nem velük történik meg és kerülnek lehetetlen helyzetbe. Tanulj egy kis pszichológiát, aranyom.
2021. febr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!