Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha huszonévesként egy elvált 2 gyerekes apukával van kapcsolatom (17 évvel idősebb)? Emiatt nem is tudunk összeköltözni mert 2 hetente nála vannak a gyerekei, és nem igazán szimpatizálnak velem..

Figyelt kérdés

Ráadásul a gyerekek anyja is ellenem hangolja őket..ezt biztos forrásból tudom.

Köszöni se szoktak ha elmennek és beszólogatnak. Amúgy 10 évvel vagyok csak idősebb náluk..

Szerintem az ő szemükben én az apjuk kis r*banc barátnője vagyok..


Azt hozzáteszem,h az anyjuk már magukhoz költöztetett egy pasit..



2021. febr. 20. 14:10
A kérdező szavazást indított:
normális
nem normális
37 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%
Normális, viszont ebből nehezen fogsz jól kijönni, sok problémád lesz. Eleve nagy a korkülönbség, ami később gondot okozhat, és a gyerekei is nagyon nehezen fognak elfogadni, ami érthető. Kell ez neked? Amúgy nem mindegy hogy 21 vagy 28 éves, ha a 20-hoz vagy közelebb akkor már kevésbé normális.
2021. febr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
30%

Persze, teljesen normális apád korabeli faszival összejárni dugni...

Komolyan nem volt jobb?

2021. febr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem működne, ha nem akarnátok teljes mellbedobással beleállni. Miért kell összeköltözni? Miért nem lehet csak járni, összejárni?

Szóval ha te egy élettársat keresel, egy komoly kapcsolatot akkor gyerektelen pasival kezdj, akkor adott a tiszta lap.

2021. febr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
46%

Most majdnem mondtam huszonéves férfiként, hogy nem normális, de rájöttem egyszer én is leszek majd késő harmincas, vagy negyvenes férfi és kerülhetek hasonló helyzetbe.


26/F

2021. febr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
58%
Lehetne normális, de ezen a problémán közösen kellene dolgoznotok a pasiddal, hogy a gyerekei elfogadjanak. Nem könnyű, főleg, ha az anya is áskálódik.
2021. febr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
Egy párkapcsolatban minden normális, amit mindketten annak éreztek. Én is elvált apuka vagyok, de nem szívesen jönnék össze egy ennyivel fiatalabb nővel. Egyszerűen úgy gondolom az ember teljesen más életszakaszban van akkor. 36/f
2021. febr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

27 éves vagyok és 2 éve vagyunk együtt.

Nem apám korabeli és nem csak dugni járunk össze hanem családot szeretnénk.

Tehát komolyan gondoljuk csak az én szemszögemből ez nem ideális és félek ķésőbb megbánom

2021. febr. 20. 14:29
 8/22 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem gáz a korkülönbség, gáz, hogy CSAK 10 évvel vagy idősebb a pasi gyerekeinél.

25N

2021. febr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
67%

Majd 30 éves felnőtt nő vagy, nem huszonéves lány!!!


NEM, a korotok a baj, hanem a pasid, hogy nem tudja helyrerakni a kölkeit...meg...őszintén...szerintem nem is akarja, mert ez így kényelmes NEKI.


Fel kéne nőnöd!

2021. febr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
25%
Normális. Csak a személyiség számít.
2021. febr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!