Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha huszonévesként egy elvált 2 gyerekes apukával van kapcsolatom (17 évvel idősebb)? Emiatt nem is tudunk összeköltözni mert 2 hetente nála vannak a gyerekei, és nem igazán szimpatizálnak velem..

Figyelt kérdés

Ráadásul a gyerekek anyja is ellenem hangolja őket..ezt biztos forrásból tudom.

Köszöni se szoktak ha elmennek és beszólogatnak. Amúgy 10 évvel vagyok csak idősebb náluk..

Szerintem az ő szemükben én az apjuk kis r*banc barátnője vagyok..


Azt hozzáteszem,h az anyjuk már magukhoz költöztetett egy pasit..



2021. febr. 20. 14:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Azaz a gyerekek 17 évesek. Ez a "kéthetente" dolog még 1-2 évig tart legfeljebb, nem?
2021. febr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

12#

Minimum 1-2 ..

Ha egyetemre mennek,akkor lehet ez meg 5-8 év is

2021. febr. 20. 17:13
 13/22 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a pasidnak ez így kényelmes. Hamarosan kirepülnek a gyerekei, kétlem, hogy majd 47-48 évesen újra akarja kezdeni a csecsemősírást, éjszakázást, pelenkázást. Van egy állandó barátnő, akit lehet hitegetni, hogy most azért nem költözünk össze, meg azért nem alapítunk családot, mert itt vannak a gyerekei. Majd jön a kifogás, hogy a gyerekek egyetemre mennek, és sokba kerül, te meg csak vársz, vársz, hátha egyszer családot alapít veled.
2021. febr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
88%

13.-ra, a kérdezőnek.


Akkor olyan 40 éves korodra össze is költözhetek. Ő meg, már lesz 57 éves. Sok sikert és kitartást!

2021. febr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
3%
Kérdező: egy egyetemista már nem fog minden 2. hétvégén apánál lenni.
2021. febr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

16#

Miert egy egyetemista fizet maganak alberletet vagy netan lakast vesz?


Max akkor nem lesz otthon ha kulfoldre megy tanulni,amiben en nagyon remenykedem.

2021. febr. 20. 18:45
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj ezzel, hogy ha külföldre megy tanulni, akkor is a szünetekben hozzátok is haza fog jönni (nem csak az anyjához), és lényegében el lesz cseszve minden ünnepetek (karácsony, stb). Ha hazajön később szabira, hozzátok megy, lehet, ott is fog lakni.

Mindig jelen lesz az apja életében, és így a te életedben is.

Ha párt talál, és gyereke lesz, akkor a kiskölykök is a férjed életének a részei lesznek, ezáltal a te életednek is.

Szerintem ezeket nem gondoltad át. Baromira felejtős, nagyon meg fogod bánni.

2021. febr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

18#

Igen sajnos ezekre nem gondoltam anno,mivel a gyerekeinek tobb mint 1,5 ev utan mutatott csak be..

Es hat nem jol alakulnak a dolgok most,h megismertem oket

2021. febr. 20. 19:48
 19/22 anonim ***** válasza:
Mikor ismerted meg őket?
2021. febr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
20# Idén nyáron mutatott be nekik..ugy ,hogy mi meg mar 1,5eve egyutt voltunk akkor.
2021. febr. 21. 16:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!