Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfelejtettem a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem a barátnőm szülinapját, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a 25. szülinapja, és nem annyira szereti a szülinapját mert mindig elfelejtették a szülei és “egyedül ünnepelt” mindig. Én meg elfelejtettem hogy tegnap volt és a haverokkal xboxoztam a szokásos szombati program nálunk. Mikor hazaértem teljesen ki volt borulva, de nem értettem miért, és akkor mondta el. Ezt helyre lehet valahogyan hozni? Azt mondta hogy most nem akar velem 1 ágyban aludni, és hogy reggel amint lehet menjek el valahova. De én itt maradtam és jóvá akarom tenni. Mit csináljak?

2021. febr. 21. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Te kellene annyira ismerd a barátnőd hogy tudd mit csinálj s mi használ nála ilyen helyzetekben. Habár nem gondolom hogy téged annyira érdekel ez a lány ha a szülinapja helyett a haverokkal vagy. Szegény
2021. febr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1%

Az ő fobiàit rád terheli. Ha nekem felejtenék el de pl masnap köszönt nem hisztiznék ezen az biztos. De nekem nincsenek is ilyen görcseim alapbol.

Igazábol ez nem szép tőle de a lelki sérültek általában roncsolják is a sajat parjukat is a bajaikkal meg a saját kapcsolatukat is.

2021. febr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Tipikus xboxos hülyegyerek siralom. Nemhogy örülnél, hogy van párod.

Mivel tedd jóvá? Szerezz egy időgépet és menj vissza 1 napot. Jah, hogy azt nem lehet? Akkor semmit. A tegnapi nem MÁR ELMÚLT nem tudod jóvá tenni.

Nem ma van a szülinapja, és nem holnap lesz. Szerintem tényleg szedd össze a cuccod és lépj le ha ennyire gyökér vagy vele.

2021. febr. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen dolgokkal azt mutatod neki, hogy nem számít neked..
2021. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Vegyél neki valami nagyon jó ajándékot valami olyat, amire régóta vágyik, és tényleg örülni fog neki, tehát ne valami bögre-csoki-egy szál rózsa kategóriájú dolgot. Vidd haza a kedvenc tortáját. Kérj nagyon-nagyon szépen bocsánatot.

Az, hogy helyre lehet-e hozni, a lányon múlik. Engem ez annyira nem zavarna, mert én magam is elég rossz vagyok szülinapok terén. De mindenki más.

2021. febr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretek valakit, figyelek arra, ami számára fontos.


Ha tudom, hogy neki a születésnapja a fontos, akkor próbálom odatenni magam. A volt páromnak a karácsony miatt voltak traumái, hiszen a szülők gyakran veszekedtek, és volt, hogy ők, gyerekek semmit sem kaptak. Mindig igyekeztem a kedvében járni karácsonykor, a legszebb ajándékot kiválasztani. Sajnálom, hogy az idei karácsony előtt már a szakítás szélére sodródtunk, és végül meg is kellett lépnem.

2021. febr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A rossz gyerekkora miatt maradt benne egy tüske, hogy ő nem fontos még a szüleinek sem. A jelenben pedig neked sem fontos, ennyit sem vagy képes megtenni... Azt nem értem ilyenkor, hogyha feledékeny is vagy, akkor mi a francért nem állítasz be legalább a telefondodon egy értesítést a naptárba, gondolom egész nap tudod nyomkodni alapvetően. Főleg, hogy pontosan tudod, hogy ez neki nagyon is számít. Ez nem lett volna valami hú de nagy művelet, bezzeg az xbox a haverokkal az nagyon megy gondolom minden nyamvadt héten.

Amúgy meg az is gáz, hogy itt kérdezősködsz, hogy mit csinálj, biztos nagyon ismerheted a barátnődet...

2021. febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!