Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szok veszekedés megmérgezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szok veszekedés megmérgezhette az amúgy jól működő kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok fél éve vagyunk együtt a párommal, elégg durván különböző személyiségek vagyunk. Voltak néha kisebb viták de mindig megoldottuk majd valahogy 1-2 hónapja volt pár elég komoly és durva vita majd valahogy egymásra épülve generálták a későbbi "kis viták egymást", én nem vagyok vitás ember mindig előbb beadom a derekam és meg akarom oldani a problémát, szinte soha életemben nem veszekedtem senkivel, de már oda jutottam hogy már én is bele álltam és nem adtam magam mert mindig ő volt a "megbántott" de közben én meg bele rokkanok lelkileg és én mindig én vagyok egyben a hibás és egyben az aki küzd azért hogy béke legyen úgy hogy közben mélyen belül a saját igazamat folytom el és adom fel hogy megbékítsem, és belefáradtam és kifakadtam.


Pár napja is volt egy komoly vita és én is rohadtul kiakadtam de nagyon korrekten becsületesen lerendeztük és minden rendben volt adott volt a tökéletes boldogsághoz. De mégis mikor legközelebb találkoztunk és pont olyan passzban voltam úgy éreztem hogy inkább egyedül lennék és csupa rossz gondolatom volt hogy nincs már ehhez kedvem, pedig semmi feszültség vita nem volt köztünk és minden adott volna hogy egy tökéletes boldog esténk legyen.


Ezt persze érzékelte is és én nem hazudok neki ezt hogy nincs meg az az érzés hogy örülök neki hogy ő most itt van. Elmondtam ő meg kiakadt hogy akkor ő nem marad olyan helyen ahol őt nem szívesen látják.


1,5 hónapja volt egy durva vita ahol én voltam a hibás megbántottam mert hülyén fejeztem ki magam ami szokásom félre mondok és rohadtul bántó dolgot mondok de mégis úgy hogy azt nem gondolom úgy, de azonnal leesett hogy de hülye vagyok hogy ezt mondtam és ő persze mondta hogy elmegy és könyörögtem neki hogy beszéljük meg maradjon nem úgy értettem stb, a mostani alkalomnál csak álltam a szoba közepén és néztem ahogy pakol csendben már nem tudtam mit mondani.


A veszekedések szép lassan megmérgezték volna az érzéseimet? Csak mert ő ezeket mind félre tudta tenni és teljesen megbocsájtani és maximálisan szeretni engem de bennem mintha megingott volna a dolog.

Kétes érzéseim vannak imádok vele lenni és nagyon boldog vagyok vele imádok vele mindent és felemelően hat rám, vele lenni a legjobb dolog, de ha vita van akkor a poklok poklát élem meg és két totálisan ellentétes személyiség feszül egymásnak ő megbántva érzi magát én pedig nem értem mivel bántottam meg és belül emészt fel a düh is hogy nem érti meg én hogy gondolom plusz az hogy mindent eldobva próbálom javítani a helyzetet, brutálisan különböző a személyiségünk.


Valaki volt már hasonló helyzetben?


2021. febr. 21. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha általában te vagy a hibas stb az gáz. Lassan leépiti az önbizalmad idegroncs leszel stb
2021. febr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát úgy jön le hogy én vagyok, csomószor el is ismerem de csomószor számomra úgy érzem hogy nem jogos, pl nem mutatom ki úgy az érzelmeim és hiába mondom hogy de igen pl örülök neki xy dolognak pl meglepetésnek, de elég fapofával mert ilyen vagyok simán besértődik hogy akkor le van szarva minek töri magát stb.
2021. febr. 21. 19:59
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Szejintem lehetszegesz hogy igen. Szoha nem szabad tul mejjen megbantani a szejelmed mejt az a kapcolatod veget is jelentheti
2021. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Jól működő kapcsolatban nincs sok veszekedés... Hány évesek vagytok? A fent leírt vita dráma a semmin, részéről. Ebbe bele is lehet unni valóban.
2021. febr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Vagy jól működik, vagy sok veszekedés van. E kettő kizárja egymást.
2021. febr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha szeretitek egymást akkor a veszekedések inkább építő jellegűek.

Aki nagyon konfliktus kerülő abban ugyan úgy ott lapul az ellentmondás csak egyáltalán nem akarja megoldani. Ti meg nem megfelelő módját választjátok szerintem. Az ilyen veszekedős kapcsolatok általában jól végződnek.

2021. febr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ahol nincs vita ott van a baj..Vita, veszekedés családtagokkal is van mert szeretjük egymást, utána kibékülünk.
2021. febr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
A férjemmel indult nagyon viharosan a kapcsolatunk. Veszekedések, szakítások, kész érzelmi egyveleg, de végül minden úgy alakult, hogy együtt maradtunk, és valószínűleg így is marad..:)
2021. febr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Ez eleve sem volt jól működő kapcsolat. Ebben akarsz élni életed végéig? Minden évben akarsz egy-ket orbitális nagy balhét? Mert a vágyott idilli nyugalmi állapot soha nem fog megérkezni, csak gyűlnek a sérelmek az évek alatt.
2021. febr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!