Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha tudnátok párotok fb jelszav...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudnátok párotok fb jelszavát belenéznétek?

Figyelt kérdés
Megtudtam párom fb jelszavát (nem ő mondta el, véletlen jutott tudomásomra), megbízok benne, de ha lenne rá módotok ti bele-bele néznétek?
2021. febr. 21. 19:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
70%
Bármikor belenézhetnék, hisz a számítógépen nem lép ki belőle soha. Szóval ha nincs itthon megtehetném, de nem teszem.
2021. febr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
30%
Tudom. De nem nézek bele csak ha kifejezetten kér, pl marketplace adásvétel miatt.
2021. febr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
76%

Tudtam a jelszavát mert volt hogy szolt írjak m!r ennek annak mert ő lusta hozzá. Néhány hete megváltoztatta. Egyszer elöl hagyta a telóját és bele néztem. Nőknek írkált...

Ja és ő a férjem

2021. febr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
54%
Én azt hiszem, hogy tudom a jelszavát (nem fix hogy azaz) de nem néztem bele, és nem is fogok.
2021. febr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
54%
A jelszavát nem tudom, de az én gépemen is be van lépve, meg a telefonját is bármikor előttem hagyja. Nem nézek bele. Alapvetően mellettem is írogat a barátainak, látom kikkel beszél, az meg nem érdekel, hogy mit. Ha komoly gyanúm lenne arra, hogy megcsal, akkor lehet hogy beleolvasnék.
2021. febr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
19%
Amit elolvashatsz azt olvasd is el. Ez alap:)
2021. febr. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
29%
Nem
2021. febr. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
69%
Csak akkor néznék bele ha gyanakodnék. Úgy értem, ha valami nem lenne kerek. tipikus telefon rejtegetés, hazugságok, stb. De máskülönben nem érdekel. Az exem úgy bukott le, hogy egy laptopot használtunk, és nem mindig jelentkeztünk ki. Aztán egy idő után gyanús lett, hogy ha megjelentem egyből lecsukta a laptopot, jelszót cserélt stb stb. Szóval ha felmerül a gyanú, igenis megnézem, egy életem van, nem pazarlom olyanra aki nem becsül és a pofámba hazudik. Jogom van tudni, ha megcsal, és jogom van eldönteni mit kezdek az infóval.
2021. febr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
#18. Egyetértek! Többieknek is köszönöm. Igen, nálam felmerült a gyanú. Azért kiváncsi lennék, aki nemet mondott, elutasított engem, annál ha felmerülne a gyanú és a kezében lenne egy ilyen hatalom, megtenné-e? Csak egy kicsit kell a más szemével nézni a dolgokat és mindjárt változik a véleménye
2021. febr. 22. 19:08
 20/22 anonim ***** válasza:
Igen, aztán aki nemet mondott, az az első aki rohan kutatni :D :D
2021. febr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!