Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexkapcsolatban miért sértődi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban miért sértődik meg egy srác, ha ugy sem akar tőlem semmi többet, olyanon, ha engem ő nem érdekel?

Figyelt kérdés

Szerintem egy félreértés miatt ő egy nap teljesen meggyőzödött arrol ill hiszi azt onnanstol, hogy mint ember, vagy kapcsolat vagy mint férfi a szexen kivül, nem érdekelne. Csak ahogy vagyunk.szex és helo.


Onnanstol olyan hideg velem amiben köszönet sincs. De nem mondja el nem osztja meg velem, mi a baj.


Mivel ez pont onnanstol van miota én igy vélekedtem rola, ezért sanszos, hogy ez áll a dolog mögött.



De mégis hogyan vélekednék máskepp egy szexkapcsolatrol? Johogy nem látok bele semmi többet, johogy negativ vagyok felé ez miatt, johogy nem kell nekem semmire olyan, aki csak használgat.


De igy meg megfagyott köztünk a levegő és magában tart mindent.


Megoldás?



#szexkapcsolatban sertődés
2021. febr. 22. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a megoldás, hogy megmondod ezt neki, amin valszeg még jobban meg fog sértődni. Nem tudsz olyan értelemben erre jót lépni, mert ez egy játszma, amit ő kezdeményezett. Egyébként az lenne a “jó”, ha kilépnél ebből.

Magyarul ő nem akar többet, és ezt érezteti is, de abban meg lubickolna, hogy te többet akarnàl, és a kis egoja sérül, hogy nem használhat erre, hogy jobban érezze magàt. Ő attól éreznè jobban magát, ha ezáltal ő föléd kerülne. De mivel te sem akarsz semmit, így nem érzi magát fölényben. Féreg dolog erre használgatni valakit. Nekem is volt ilyen, ki is röhögtem, mikor hőbörgött, hogy mi az, hogy èn nem akarok többet.

2021. febr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem csak a szexkapcsokat terszik neki, hanem az a tudat is, hogy te többet akarnál tőle.

"Innenstől", hogy ugye nem akarsz tőle többet csak szex és hello, már megzavartad az egóját.

2021. febr. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Én csak érdeklődöm, hogy hol lehet ilyen buta nőket találni, mert nekem is kéne egy ilyen, használatra😃
2021. febr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szexkapcsolatban már az elején nyíltan meg kell beszélni mindent. Ki mit vár el,mit tud nyújtani a másiknak,adnak-e teret az esetleges érzelmeknek,vagy kizárólag szex és semmi más. Ha ezt az elején tisztázzátok nem érhet váratlanul semmi. Egy ilyen kapcsolatban nincs helye duzzogásnak,viszont minimális érzelem/vonzalom nélkül nem működik.Öntsetek tiszta vizet a pohárba!
2021. febr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Megnéztem az előző kérdéseket, te úristen téged hogyan bír elviselni.

Figyelj, erőlteted ezt a csak szex dolgot közbe belevagy betegedve, hogy ennyinek is néz a csávó. Nem erről van szó?

Szeretnéd te, ha csak a te nunid körül járna a gondolata, de nincs így és ettől lelkibeteg vagy.

Fejezd be amit csinálsz, mert elüldözöd a francba.

2021. febr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!