Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Facebook kirakat? Mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook kirakat? Mindenki színészkedik?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm és sokáig nem is láttuk egymást. Oldalán csupa vidámság minden, jön-megy, élvezi az életet. Nemrég újból felvettük a kapcsolatot és megdöbbenve jöttem rá, hogy mekkora színész. Teljesen keserű, és igen depressziós. De közös programokon mindig posztolta merre vagyunk és külső szemlélőnek egy folyamatosan boldog ember benyomását kelti. Pedig a találkozásokkor is sokat volt szomorú. Én sajnálom, de másnál is látok ilyet, hogy ismerem a családot és megy a száz éve boldogok vagyunk közben már a kilencvenes évek óta külön hálószobában élnek.

Volt olyan is, aki még élőben is el akarta hitetni, hogy mennyire tökéletes nála minden. Munka, szerelem stb, majd később, több találka után bökte ki, hogy mennyire sz...r minden.

Hogy lehet ennyit színészkedni? Ti ismertek ilyet? Ha ti színészkedtek, az mire jó?



2021. febr. 22. 14:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen, Facebook elotti vilagban is ilyen volt.
2021. febr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%
1000-ből 999 alkalommal kompenzálás van a háttérben. Aki boldog, az megéli, aki színészkedik, az kiposztolja :) 1000-ből 1 olyan van aki annyira exhibicionista, hogy ez tényleg a lételeme legyen.
2021. febr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ennek inkább pszichés háttere van.
2021. febr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%

Én pontosan ezért sem használom évek óta, mert az esetek 90%-ában valóban ez van. Én sosem tettem ki akkor sem, hogy kivel vagyok, hol nyaralok, mit zabálok. Az sem volt kint, hogy összeházasodtunk.


Szóval lehet az ismerőseimnek egy egyedülálló, magányos embernek tűntem, aki sosem járt sehova. :D

2021. febr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Igen, ez a mit ettem, hol voltam, gyerek melyik kórházban volt dolgot én sem értem. De egy-egy ilyen belefér, van akinél látom, hogy egyébként boldog, még akkor is ha az arcomba tolja a haboskávéját és az ezredik fotót a gyerekről. De az ilyen túl boldog vagyok posztokat nem értem, mikor ömlengenek és közben ülnek a szarban. Jobb lesz attól, ha más mást hisz?

4-es én is ismerek olyan párokat, akik alig posztolnak magukról (jó azért van jó pár fotójuk) de sehol sem csöpögnek. és nagyon is szépen élnek, ezt tudom.

De ha nekem épp rosszul alakul az életem, nem fogok arról szelfizni milyen extra vidám vagyok és ha szar a kapcsolatom, nem készítek ezredik fotót róla, hogy de mégis.

És nekem is rengeteg olyan programom volt, amiről más nem tudott. Van, hogy posztoltam, de nem éreztem rá külön ingert mindig.

És pont ez az ismerősöm az, aki mindenhol bejelentkezik, komolyan, már csak a wc-ről nem.

És döbbenve nézem azt a rokon házaspárt, akik egymás haját tépték x évvel ezelőtt, hogy most milyen boldogok is....

2021. febr. 22. 15:57
 6/25 A kérdező kommentje:

2-es kompenzálás jó szó. Kérdés, hogy mondjuk egy kapcsolatban a másik fél tud-e róla, hogy náluk szar van, vagy otthon is vetít.

3. igen, pszichés, de amúgy értelmes lány. Elég durván nincs jól, és szerintem ezt régről hozta. én azért ledöbbentem, mert azóta is látom, hogy milyen vidám, és szerintem senki sem sejti hogy gond van nála. (szerelmi bánatból indult)

De nem lehet vele mit kezdeni, mert ha találkozunk is ilyen kettős. Hú de durván boldog, aztán egyik percről a másikra minden szar. Volt, hogy telefonon sem akart beszélni, mert kiborult, de közben meg egy-két nap és jön egy szuper minden poszt.

2021. febr. 22. 16:03
 7/25 anonim ***** válasza:
50%
De ez miért baj? Nekem nincs kint semmi, de ha ő kitenné, hogy szomorú, azért bántanák, mert panaszkodik.
2021. febr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%
Azt nem mondanám, hogy mindenki. Van, aki megosztja a boldog pillanatait alkalmanként és valóban az is. Én csak ritkán teszek ki bármit, de pont ezeket a különleges pillanatokat szoktam. Pl.: sikeres államvizsga, mert büszkeséggel tölt el meg valóban örültem neki. De igen, mikor minden nap 2 gyerekfotó meg kávé meg tököm, akkor ők valóban csak színészkednek.
2021. febr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom, hogy mindenki. Tudok olyat, aki a nap minden percéről posztol képet, és olyat is, akinek semmi nincs fent. Én azt gondolom, megtaláltam az arany középutat. Ritkán posztolok, de akkor azokról az élményekről, amiket szeretnék másokkal is megosztani. Külföldön lakom, messze a családomtól és a barátaimtól, és ahelyett hogy mindenkinek üzenetben küldeném el a fotókat, inkább kiposztolom őket. Nem vagyok ettől rosszabb ember. És nem az utazás, kirándulás pillanatában posztolgatok természetesen, mert akkor épp abban a pillanatban vagyok, hanem később, este vagy másnap.
2021. febr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Lehet félreérthetően kérdeztem. Nem az a baj, hogy ha sokat posztol, mert le tudom állítani a követését, csak nem értem, hogy aki kurvára nem boldog, miért akarja elhitetni a világgal, hogy az. Nem, nem kell arról sem posztolni, hogy épp bajod van, de ez így hazugság.

Posztolni egy boldog kávézást, miközben gyomorgöccsel várod, hogy hazamenj. Posztolni, hogy mennyire jó a kapcsolatod, miközben otthon egymás vérét szívjátok. Vagy arról képet feltölteni, milyen vidám napod volt, és telibemosolyogni a kamerának, közben meg otthon depizni..

2021. febr. 22. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!