Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogz felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van egy párom és két gyermekem. Sajnos a párom durva, főleg lelkileg terrorizal de volt mikor nekem jött. Ezek ritka pillanatok amúgy egy nagyon szerethető ember lenne. Mellette osszekeverdetem egz gyermekkori ismerősömmel akivel nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Úgy érzem hogy beleszerettem de neki is családja van. Mivel nem szeretném egyikünk családját sem tönkretenni, hogy a gyerekek szenvedjenek így szeretném öt elfelejteni de sajnos nagyon nehez. Ha valaki élt át hasonlót hogy tette túl magát rajta?

2021. febr. 22. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Maradjatok barátok lelki tarsak.az nalam opcio lenne a nyomoruságban.
2021. febr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem opció. Rá gondolok reggel este, ill mikor együtt vagyok a párommal. Túl szeretném ezen tenni magam és kitartani a párom mellett még ha nehéz is a gyermekeim miatt. Nekik szükségük van az apjukra ahogy nála is. De. Nemtudom hogy mondjak le róla
2021. febr. 22. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már lemondtàl valojában.
2021. febr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fejben igen de érzelmileg nemtudok
2021. febr. 24. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!