Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egyetlen problémája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egyetlen problémája velem, hogy sokszor panaszkodok, ismételgetem ugyanazt, ahelyett hogy megoldanám. Nagyon zavarja. De ha bajom van, jól esik panaszkodni, meg szóvá tenni ugyanazt a nem tetsző dolgot, ha csak eszembe jut. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
2021. febr. 24. 11:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%
Keress mást.
2021. febr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt szerintem nem azzal van, hogy sokszor panaszkodsz,hanem hogy nem oldod/nem akarod megoldani a problémát.
2021. febr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
A megoldás az, hogy az üres panaszkodás mellett kezdesz is a problémáiddal valamit. Azzal, hogy kibeszéled nem fog megszűnni, szerintem is elviselhetetlenül idegesítő ha valaki mindig ugyanarról panaszkodik. Miért kell állandóan a száját járatnia valami kapcsán, miért nem tesz inkább ellene? Nagyon nehezen viselem az ilyen fajta embereket, bocs.
2021. febr. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
:(
2021. febr. 24. 12:10
 5/15 anonim ***** válasza:
32%

#2


Semmi baj nincs. Mert a nőknek szükséglet, hogy elmondják a bajaikat, ez amolyan stresszlevezetés (velük szemben a pasik bezárkóznak, ami nem túl jó). Minden nő ezt csinálja. Aztán a gond majd megoldódik, de itt nem a megoldás a lényeg, hanem, hogy a nő megkönnyebbüljön.


A hiba a pasiban van, aki nem érti a női gondolkodást. Ezért javasltam, hogy keressen más pasit, aki érzékenyebb a nőkre. De előtte még beszéljen vele egyszer, mondja el, hogy ez szükséglet. Ha nem érti meg, nem érzi át, kuka a pasi.

2021. febr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Ismételgesd ezt: " Az a problémám, hogy nem oldom meg a problémám."
2021. febr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

#2

3as vagyok és nő, hagyjuk már ezt az ostoba általánosító maszlagot. Még, hogy szükséglet meg stresszlevezetés.. Lustaság és tehetetlenség, semmi más.

2021. febr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%

#7


Lehet, te másabb vagy, de sok nőnek fontos, hogy elmondja a problémáját. És e kérdésben is hasonló esettel állunk szemben.


A férfiakkal meg - ahogy utaltam rá - az a gond, hogy nem mondják el a dolgokat. Ebben a tekintetben én kivétel vagyok, de ettől még igaz, hogy a pasik nehezebben mutatják ki az érzéseiket

2021. febr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A megoldás egyszerű, ne a pasidnak, hanem valamelyik barátnődnek meséld el a problémáidat. Nekem is van több ismerősöm, akik így csinálják, náluk látszólag működik.
2021. febr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet en is kerulnem, energiavampir. Az emberek igy vagy ugy, de megoldjak a problemaikat. Vagy kernek segitseget. Felnott ember ne legyen mar ilyen elhetetlen.
2021. febr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!