Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éves kapcsolatban heti 1-2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éves kapcsolatban heti 1-2 szex. Az itteni válaszokat olvasva úgy érzem valami baj van velünk. Van még valaki akinél ennyi az átlag?

Figyelt kérdés

Együtt élünk. Nekem is elég ennyi szex, neki is. Kapcsolat elején se reszeltünk 0-24 mint a nyulak, sőt.

Azóta csökkent le mióta van ez a covid dolog és sokat vagyunk bezárva. Ő és én is elvesztettük a hobbinkat. Sokat dolgozunk.

A kapcsolatunk ezt leszámítva jó, bújunk sokat, ölelgetjük, csókoljuk egymást. Ő sem változott meg, ugyanannyira kedves, odaadó és érdeklődő minden nap.

Mégis félek, mert sokat böngészem az oldalt és itt olyan szexmennyiségekről írnak házas emberek, hogy rosszul érzem magam.

Visszarázódhat ez még? Vagy ez valami elhidegülés jele?


Köszönöm előre is

23L


2021. febr. 24. 19:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt ne az itteni válaszokból indulj ki, egy része valószínűleg nem is igaz. Másrészt igen, van akik tényleg gyakrabban szoktak szexelni, de ez nem jelenti, hogy veletek baj lenne. Nem egyforma az emberek igénye. Mivel mindkettőtöknek megfelel ez a heti 1-2 alkalom és ezen kívül is jó a kapcsolatotok, nem kell aggódni, nincs semmi gond.
2021. febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Azért amit itt gyakorin írnak az emberek azt ne vedd készpénznek, sőőőt inkább oszd el kettővel...

Minden párkapcsolat más, ha nektek elég a heti 1-2 szex, akkor elég, senkinek semmi köze hozzá, ne hasonlítsd a ti párkapcsolatotokat máséhoz. :)

2021. febr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd magadra amit itt olvasol, a leirásod alapján jó a kapcsolat.
2021. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem teljesen rendben van. A kezdeti kúróláz után lenyugodnak a kedélyek.
2021. febr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ezen agyalni pedig már 5x vagyunk és a heti 1-2x nekem szinte kevés (én a N) ...de talán ebben a korban ez is jó :-D
2021. febr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk sem volt a kezdetekben sem egetrengetően sok. Amióta együtt élünk kb 1 éve, azóta nálunk is heti 1-2, max 3 van.

Mindennek ellenére tökéletesen működik minden.

2021. febr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%

A gyakori egy kulon "valo(tlan)sag", ezen ne ragodj sokat.


Nalunk is csak 1-2 van, raadasul csak hetvegen. Nekem keves...


30N, 40F, 4 eve együtt

2021. febr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Heti 1-2?

Mi a férjemmel 1 eve vagyunk házasok, s havonta ha van szex. bár, most közre játszik, hogy várandós vagyok, de előtte is heti1- 2 hetente 1 volt.

Bár mi megvagyunk igy is :D

2021. febr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
A 3. évtől szerintem nem kevés a heti 1-2. Az már inkább fura, hogy az elején se volt több. Olyan nagy nem lehetett az a vonzalom akkor.
2021. febr. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek ugyanakkora az igénye. És ebben nincs olyan, hogy "normális".

Nekem speciel sokkal furcsább, ha valaki azt mondja, hogy még 5-10 év után is napi 2 szex van, mint a heti 1-2.

Az a lényeg, hogy a két félnek hasonló legyen az igénye. Ha ez megvan, akkor az tökéletes.

2021. febr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!