Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsássak a páromnak,amiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsássak a páromnak,amiatt mert állandóan elszorja a pénzt?

Figyelt kérdés
Állandóan elveri a pénzt a feleségem nem tudok vele mit kezdeni en nagyon spórolós vagyok ő még két kézzel szórja,nemrég vettünk házat,fel kellene újítani de csak egyedül nem megy,munkámat is elvesztettem,kisgyerekunk is van,fűteni is kellene de ahelyett hogy rendelne fát inkább elszorja a pénzt,pedig kapott több mint fél milliót, meg amennyi gyedet kap,már masfellionak ossze kellett volna jönnie, abból vehetett volna magának kocsit,meg jogsit is megszerezhette volna belőle illetve a ház is rendben lett volna de ő leszar mindet semmivel sem törődik!!Én meg nem bírom már idegileg hogy ilyen,sehogy sem lehet rá hatni

2021. febr. 24. 19:57
A kérdező szavazást indított:
Pénz
Bocsánat
Ház
Elszoras
17 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi az amire elkölti a pénzt?
2021. febr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt megszületett a gyerek, akkor is ilyen volt? Ha igen, akkor hol volt az eszed? Alighanem a két lábad között. Azt írod, hogy nem bírod m ár idegileg. Ez azt jelenti, hogy vele maradsz és megbolondulsz, vagy szakítotok és veszekedni fogtok a gyerek elhelyezése, láthatósága miatt.
2021. febr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet nem megbocsájtani kell, hanem megbeszélni. Vagy ő nem fázik, ha nincs fűtés, nem veszi észre? Komolyan nem is értem a kérdést.
2021. febr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
18%
Milyen férfi(?) az, aki nem maga kezeli a családi kasszát???
2021. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
47%
Igazad van. Túl soka költ. Téged pl. kibaxhatna ahelyett hogy eltart.
2021. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
47%
Hol lehet olyan nőt találni aki eltart egy IQ zéró férfit?
2021. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
61%

"Téged pl. kibaxhatna ahelyett hogy eltart."

Ezt lepontozták az Incelek.

Őket el kell tartani.

Csajok bugyit felkötni.

Mostanság az az elvárás, hogy eltartsátok a Loosereket, akik megmondják a frankót, hogy milyen pazarlóak vagytok....

2021. febr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Hulyesegekre költ,ha nem voltam otthon akkor rendelte magának a pizzakat,hambikat,sok édesség,stb,csupa felesleges,egészségtelen dolgokra költ,vásárláskor is sokat költ hiába szólok rá,el akartam válni tőle emiatt csak ugye közbejött a gyerek,ezvan,régebben egy mód mukodott vele hogy miután egy X összeget levett a kartyajarol utánna nekem adta,vele csak igy lehet különben mind elszorja,de most nem adja oda a kártyáját,csak meg van beszélve mennyit vegyen le,persze aztán a maradékot elkoltheti mivel nála a kártya:)
2021. febr. 24. 21:53
 9/22 A kérdező kommentje:
Egyébként meg van pénzem,takarékos vagyok,számítottam rá hogy elvesztem a munkám,szóval nincs itt szó eltartasrol!!
2021. febr. 24. 21:57
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom tisztában van vele, hogy te simán megveszed, amit ő nem. Annyira nem nehéz rájönni a megoldásra.
2021. febr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!