Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok, ha a párotok miatt kapnátok egy ilyen figyelmeztetést?

Figyelt kérdés
Egy társasházban élünk, ahol van portaszolgálat. Hónapok óta megy a "harc" a szomszédokkal, hogy ne zajongjanak, fürödjenek, hangoskodjanak, nevetgéljenek éjszaka, mert nem tudunk aludni. Panaszoltuk a vezetőség felé, semmit nem léptek. A párom erre kigondolt valamit és véghezvitte. (konkrétan egy üzenetet hagyott a szomszéd ajtaján) Próbáltam nyugtatgani, hogy ezt talán mégsem kéne, de csak ment a saját feje után. Míg egy nap körlevelet kaptak a lakók, köztük mi is, hogy tudomásuk van a levélről a portásoknak, és már a rendőrséget is bevonták a dologba. Én dühös vagyok, mert szóltam neki, hogy nyugodjon le.
2021. febr. 24. 20:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem egy szakitasi ok.
2021. febr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szabad tudni, milyen hangvételű és tartalmú volt a levél? Mert ha csak annyi, hogy "legyetek szívesek halkabban élni", akkor nincs min aggódni és a párod korrekt volt. De ha "a jó k*rva anyátokat basszátok meg, hogy esténként b*sszátok a rezet hangosan, még egy ilyen és én hallgattatok el mindenkit" féle levelet írt, akkor van baj...
2021. febr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként szerintem se szakítási ok...
2021. febr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
A rendőrséget, ha ebbe be tudták vonni, akkor ott már valami fenyegetőzés is volt a levélben szerintem. A párod amúgy nem mondta el mit írt le benne?
2021. febr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt az üzenetben?? Ha jogos a felháborodása akkor én biztos mellette állnék.
2021. febr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Végső soron érted is kiáll ezzel.

Sok pasi még akkor se szol ha kéne.

Ez nekem pozitívum lenne nem hogy szakitok. 24f

2021. febr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy jogos a kiakadása. Szerintem nem volt annyira durva hangvételű a levele, persze kedves sem. De a portaszolgálatosok szerint "agresszív, bántalmazó hangvételű" volt. Egyébként többük felé is jeleztük előtte, hogy gond van, és akkor előbb a szomszédok kaptak figyelmeztetést, hogy csendesedjenek, persze nem rendőrségest. És nem változtattak. Utána párszor rávert a falra, mikor zajosak voltak, vagy átkiabált, meg egyszer én hívtam vissza, mert ment volna át éjjel dühösen kopogni jelenetet rendezni. Engem így az összkép zavar. :/
2021. febr. 24. 20:47
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Költözzetek el, ne pedig szakítsatok. Más emberek miatt szakítani...
2021. febr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha albérlet akkor simán költözzetek el.
2021. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, kajak azt vernéd le a párodon, hogy nem egy gyáva ember? Akkor hagyd el, és keress magadnak egy papucsállatkát...
2021. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!